alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
94
RUBICK
Sergen B.
12 Mart 2015 14:23

Menzilli - Engelleyici - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

27 + 2.40
14 + 1.60
19 + 1.50
17 - 27
290
0.96

Telekinesis

Rubick telekinetik güçlerini kullanarak düşmanını havaya kaldırır ve yere çarpar. Birim yere büyük bir kuvvetle çarpar ve etrafındaki düşmanları sersemletir.


Telekinesis Land

Telekenesis bittiğinde hedefin ineceği yeri seçer.


Fade Bolt

Rubic düşmanların arasında yol alan, onlara hasar veren ve saldırı hasarlarını azaltan güçlü bir enerji akışı yaratır. Her bir sıçrayış daha az hasar verir.


Null Field

Rubick'in büyülü koruma ustalığı müttefik kahramanları daha zayıf büyülere karşı korur ve onlara büyü direnci sağlar.


Spell Steal

Rubick düşman kahramanın son kullandığı büyünün sırlarını öğrenebilir ve ölene kadar ya da birkaç dakika boyunca bu büyüyü kendisi de kullanabilir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Her büyücü bir iki büyü icra edebilir, bir kısmı yeterince çalışarak sihirbazlık seviyesine bile erişebilir, fakat sadece en başarılıları Magus olarak adlandırılır. Buna rağmen hiçbir büyücü divânında hürmet edileceği garanti edilmez. Ün salmış bir düellocu ve azametli büyücüler dünyasının bir bilgesi olsa da, Rubicik'in bir Magus olacağı ona yapılan yedinci suikast girişimine kadar kimse bilemezdi. 

Suikast girişimcilerini herzamanki gibi yüksek bir balkondan atarken, bu girişimlerini Rubick'in hayatını bu yönde etkileyeceğini bilinemezdi. Parmak şıklatması ve el yakma onu neşelendirsede, herşey kesinleşmişti. Rubick daha büyük bir rekabetin içindeydi. Savaş maskesini çabucak taktı, Magus seviyesine yükselmek isteyen her sihirbaz gibi niyetini ortaya koydu: bir Magus öldürecekti. Rubick bir Magus'u tehdit etmenin tüm Magus'ları tehdit etmek olduğunu anlamakta gecikmedi, tüm Magus'ların gücünün etkisi Rubick'in üzerinde olacaktı. Her antagonist büyü durdurulamaz bir taşkın enerjisi gibi, her saldırı hesaplanmış öldürücü bir darbe gibiydi. Fakat bir süre sonra olacakları Rubick'in rakipleri asla beklemiyordu: kendi büyü sanatları onlara karşı kullanılıyordu. Büyülü girdabın içinde, Rubick gülümsedi, sinsice ona kullanılan büyüleri taklit ederek karşısındakilere icra etti, ona karşı gelenlerin içlerine panik tohumları serpmişti. İhanet suçlamaları kulaktan kulağa yayılmaya başladı, sihirbazlar mahvlarının sebebini, asıl olayların arkasındaki kişiden şüphe etmeden birbirlerini suçlamaya başladılar. Savaş sona yaklaşırken, tümü geri çekilmiş, donmuş, boğulmuş ve parçalara ayrılmıştı. Birden fazla sihirbaz yerde ölü olarak yatıyordu. Rubick ayakta, yaralı fakat memnun şenliklere katıldı. Kimsenin Rubick'in Gizli Konsey adaylığını açıkladığında karşı koymaya cesareti yoktu, çaresiz onbir sihirbaz Rubick'e Usta Magus ünvanını bahşetmek zorunda kalmıştı.

Cevap bulunamadı.