alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
117
SAND KING
Sergen B.
12 Mart 2015 14:49

Yakın Dövüşçü - Tetikleyici - Engelleyici - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

16 + 1.80
19 + 2.10
18 + 2.60
25 - 41
300
2.66

Burrowstrike

Sand King yer altına saklanır ve ileriye doğru tünel açar. Yüzeye çıkarken yolundaki düşman birimlerine hasar verir ve onları sersemletir.


Sand Storm

SÜRELİ - Sand King, kendisini saklayan ve düşman birimlere hasar veren korkutucu bir kum fırtınası yaratır. Görünmezliği, kum fırtınası bittikten sonra kısa bir süre daha devam eder.


Caustic Finale

Sand King'in saldırısı düşman birimlerinin ölürken şiddetle patlamasına ve etrafına hasar vermesine sebep olan bir zehir enjekte eder. Caustic Finale bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Epicenter

SÜRELİ - 2 saniye boyunca hazırlandıktan sonra yeryüzüne bir sarsıntı gönderir ve şiddetli bir şekilde titremesine sebep olur. Menziline yakalanmış bütün düşmanlar hasar alır ve yavaşlar. Her hasar dalgası hasarın yarıçapını genişletir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Parıltılı Çöplük'ün kumları canlı ve duyarlıdır. Bu büyük çöl kendi kendine konuşur ve ancak böyle bir büyüklüğün akledebileceği şeyleri düşünür. Fakat daha dar görüşlü zihinlere seslenebilmek için bir biçim bulmalıdır. Bu yüzden bir parçasını salıverir ve Qaldin'in kurnaz Cini tarafından şekillendirilmiş büyülü zırhtan bir kabuğa bürünür. Bu zorunlu kimlik kendine "Kumun Ruhu" anlamına gelen Crixalis adını verir diğerleri onu Sandking olarak tanır. Sandking, Parıltılı Çöplük'ün müdavimlerinden esinlenerek dev bir eklembacaklı görünümüne bürünür ve aslında bu onun acımasız tabiatının bir dışavurumudur. Bir koruyucu, bir savaşçı, bir elçi... Sandking bunların hepsidir ve kendisine bu yaşamı bahşeden sonsuz çölden asla ayrılamaz. 
Cevap bulunamadı.