alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
93
SHADOW DEMON
Sergen B.
12 Mart 2015 15:58

Menzilli - Destek - Engelleyici - Ani Hasar

GENEL BAKIŞ

23 + 2.70
18 + 2.20
17 + 1.90
27 - 31
295
2.52

Disruption

Hedef birimi sürgün ederek belli bir süre boyunca savaş alanından siler. Geri dönüşte hedefin, Shadow Demon kontrolünde 2 illüzyonu oluşur.


Soul Catcher

Hedeflenen alandaki rastgele bir düşmanı lanetleyerek daha fazla hasar almasına neden olur. Disruption etkisi altındaki birimler de Soul Catcher'dan etkilenebilir.


Shadow Poison

Bir çizgide hasar yaratır ve düşman birimleri zehirler. Zehir 5 istife kadar hedefteki istif sayısına göre istif hasarının 1/2/4/8/16 katı hasar verir. Fazladan istifler 50'şer hasar verir. Bu gecikmeli hasar Shadow Poison'ın süresi bittiğinde ya da Release alt yeteneği kullanıldığında verilir.


Shadow Poison Release

Etkilenmiş tüm düşmanlara hasar vermek üzere zehri serbest bırakır. Disruption can etkisindeki birimler Shadow Poison'dan etkilenmeye devam eder.


Demonic Purge

Hedefi yavaşlatır ve belli bir süre boyunca üzerindeki güçlendirmeleri kaldırır. Birim, süre bitene kadar hızını yavaş yavaş kazanır, en sonunda hasar alır. Disruption etkisi altındaki birimler Demonic Purge'dan etkilenmeye devam eder. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Bu dünyaya rahatça erişebilen yüce iblislerden Shadow Fiend neredeyse her toplama seferinde geçiş yaparken, Doom nadiren cehennem dışı yaratıklar ve zayıf hayalet yoldaşlarla muhatap olur. Shadow Demon ise bu dayanıklı boyutsal bağ, bütün evrenlere tümden hakimiyetin anahtarı olabileceği için maddesel evrene derin ve sonsuz bir ilgi besliyordu. Başlarda zayıf büyücüler tarafından çağrılan Shadow Demon her dileği yerine getirdi ve gittikçe artan bir kudretle en büyük şeytan bilimcilerin ve onların aracılığıyla dünyevi güçlerini devam ettirmek için büyüye ihtiyaç duyan birçok efendi, despot, derebeyi ve veliahtın dikkatini çekti. Büyük bir aldatmacayla çağırıcılarının kendilerini efendisi ve onu da hizmetçi olarak görmesini sağlayarak onların benliklerini sarstı ve zihinlerini ele geçirdi. Sonunda tarikatın neredeyse tüm üyeleri tam manasıyla onun şeytani arzularını yerine getiren kuklalara dönüştü. Shadow Demon'ın bir sonraki adımının ne olabileceği hâlâ net değildi. Ancak Shadow Fiend, Nevermore bu sefer bilhassa iğrenç bir ruhtan ısırık aldı ve onun Shadow Demon'ın kokuşmuş özünden başka bir şey barındırmadığını anladı. Bir darbenin yolda olduğu ve Gölge Paktının tarihi dengelerinin bozulmak üzere olduğu uyarılarında bulundu. Doom Bringer ve Shadow Fiend çabucak, filizlenmekte olan tarikati yoketmek üzere güçlerini birleştirdi. Olağanüstü güçlü büyülerini birleştirerek Shadow Demon'ın tarikatını parçalara bölüp tüm üyelerini kanlı et parçaları gibi yağdırarak yüzyıllar alan sabır dolu emeklerini boşa çıkardılar. Zerre kadar bir iblis gölgesi dışında hiçbir şey kalmadı. Ölümsüz ve zayıflatılamaz olan bu kötülük tomurcuğu Shadow Demon'ın sonraki yüzyıllarda başlatacağı bir sonraki komplosunu yeşertmek için yeterliydi. Bu tomurcuk dokunduğu her şeyi bozdu ve hakimiyeti giderek arttı. Hasarlı parçaların karmaşası bir araya geldi ve Shadow Demon'a eskisinden daha güçlü bir biçim kazandırdı. O, artık kendini toparladı ve sonsuz hakimiyet planı artık eski zaaflarından uzak. Böylesine saf kin ve fesat dolu, tüm yaratılanlar için tehdit olan bir varlık sonsuza kadar dünyamızda yer alamazmış gibi görünse de Shadow Demon'ın azımsanamayacak kadar müridi vardır.

Cevap bulunamadı.