alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
88
SHADOW DEMON GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 16:07

GENEL BAKIŞ

23 + 2.70
18 + 2.20
17 + 1.90
27 - 31
295
2.52

Disruption

Hedef birimi sürgün ederek belli bir süre boyunca savaş alanından siler. Geri dönüşte hedefin, Shadow Demon kontrolünde 2 illüzyonu oluşur.


Soul Catcher

Hedeflenen alandaki rastgele bir düşmanı lanetleyerek daha fazla hasar almasına neden olur. Disruption etkisi altındaki birimler de Soul Catcher'dan etkilenebilir.


Shadow Poison

Bir çizgide hasar yaratır ve düşman birimleri zehirler. Zehir 5 istife kadar hedefteki istif sayısına göre istif hasarının 1/2/4/8/16 katı hasar verir. Fazladan istifler 50'şer hasar verir. Bu gecikmeli hasar Shadow Poison'ın süresi bittiğinde ya da Release alt yeteneği kullanıldığında verilir.


Shadow Poison Release

Etkilenmiş tüm düşmanlara hasar vermek üzere zehri serbest bırakır. Disruption can etkisindeki birimler Shadow Poison'dan etkilenmeye devam eder.


Demonic Purge

Hedefi yavaşlatır ve belli bir süre boyunca üzerindeki güçlendirmeleri kaldırır. Birim, süre bitene kadar hızını yavaş yavaş kazanır, en sonunda hasar alır. Disruption etkisi altındaki birimler Demonic Purge'dan etkilenmeye devam eder. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.


Cevap bulunamadı.