alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
87
SILENCER
Sergen B.
12 Mart 2015 14:19

Menzilli - Destek - Sırtlayıcı - Tetikleyici

GENEL BAKIŞ

27 + 2.50
16 + 3.00
17 + 2.20
16 - 30
300
1.24

Curse of the Silent

Hedef bölgeyi lanetler, düşman Kahramanların herhangi bir büyü yapana kadar hasar almasına ve mana kaybetmesine neden olur.


Glaives of Wisdom

Silencer eldivenlerini bilgeliğiyle efsunlayarak Zekâsına bağlı fazladan hasar verir. Glaives of Wisdom bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Last Word

Bir hedefi büyüleyerek, yetenek kullandığında hasar almasına ve susturulmasına sebep olur. Eğer büyü sona ererse, hedef, hasarın ve susturulmanın yanı sıra etkisizleştirilir de.


Global Silence

Silence, bütün sesleri susturarak haritadaki düşman kahramanların ve birimlerin büyü yapmasını engeller. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Dikkatlice tasarlanmış bir soyun yedinci ve son neslinin parçası olan Nortrom, Aeol Drias'ın antik tarikatı tarafından dünyanın görmüş olduğu en büyük büyü kullanıcısı olmak üzere yetiştirildi. Kehanetler onu haber vermişti: İki yüz yıllık titiz eşleşmelerin zirvesi, tarikata şan ve ezeli düşmanları Fold Şövalyeleri'ne yıkım getirecek savaş büyücüsü. Hazhadal kıraçlarına bakan tepelerin arasına gizlenmiş bir karargahta diğer genç büyücülerle birlikte büyütülürken, tarikatın hocaları Nortrom’un yeteneklerinin ortaya çıkmasını bekledi. Diğer öğrenciler ateşte, buzda veya efsunlarda yeteneklerini geliştirirken, Nortrom sessiz ve yeteneksiz, bir dönüştürme büyüsü bile kullanmaktan aciz şekilde bekledi. Son sınav günü geldiğinde büyüsünü hâlâ bulamamıştı. Diğer çocuklar ona gülerken, hocaları onu nefretle azarladı. Tarikatın başı, “Sen büyücü değilsin” dedi. Buna rağmen Nortrom orayı terk etmedi. Sınava girdi ve kendisiyle alay eden diğer genç büyücüleri yendi. Ve böylece hocaları öğrendi ki, büyü eksikliği büyülerin en güçlüsü olabilir. Nortrom, Aeol Drias'ın şampiyonu olana dek diğer genç büyücüleri birer birer susturdu ve hepsini teke tek dövüşte alt etti.

Cevap bulunamadı.