alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
78
SKYWRATH MAGE
Sergen B.
12 Mart 2015 14:41

Menzilli - Ani Hasar - Destek

GENEL BAKIŞ

27 + 3.60
13 + 0.80
19 + 1.50
12 - 22
325
-0.18

Arcane Bolt

Skywrath Mage yavaş hareket eden büyülü bir yıldırım fırlatarak düşman birime Skywrath Mage'nin zekâsına bağlı miktarda hasar verir.


Concussive Shot

Skywrath Mage uzun bir menzildeki ilk kahramanı vuran uzun bir atış yapar. Çarptığında hasar verir ve etki alanındakileri yavaşlatır.


Ancient Seal

Skywrath Mage hedeflenen birimi kadim bir rünle mühürleyerek susturur ve büyülerden ek hasar almasına neden olur.


Mystic Flare

Skywrath nihai büyüsel yeteneğini düşmanlarını yok edecek kusursuz ve şiddetli bir mistik alan oluşturmak için kullanır. 2.4 saniye içinde alandaki tüm kahramanlar arasında eşit dağıtılan büyük miktarda hasar verir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Dehşetli Kartal Yuvası'nın meclisinde iyi bir konuma sahip olan büyücü Dragonus sıkıntılı bir hayat yaşamaktadır. Dikenli Yuva'da oturan her kim ise ona hizmet etmeye doğuştan yeminli olan Dragonus, şu anki Skywrath kraliçesinden tüm kalbiyle nefret etmektedir. Genç bir soylu olarak, en yaşlı Skywrath prensesi ve Yuva'nın sıradaki varisi Shendelzare ile yakın arkadaştı. Dragonus onu içtenlikle ve sarsılmaz bir şekilde seviyordu; fakat eğitimi devam ettikçe aklı büyüyü öğrenmeye ve Skywrath büyücülüğünde ustalaşmaya kaydı. Ruhani varlıkları o kadar saplantı haline getirmişti ki, sarayda Shendelzare'e karşı yapılan ihanet planlarının ipuçlarını göremedi ve onları engelleme şansını kaybetti. Meclis hızlı ve vahşi bir darbe ile sarsıldığında çalışmalarından uyandı ve en eski ve yakın arkadaşını kaybettiğini farketti. Dikenli Yuva artık Shendelzare'in acımasız kız kardeşine aitti ve Dragonus'un yapabileceği hiçbir şey yoktu. Skywrath Büyücüsü'nün sihri ancak Skywrath çocuklarını korumaya yemin edenlerde çalışırdı ve Yuva'ya karşı yapacağı bir hareket onu çaresiz bırakacaktı. Bir gün gerçek aşkını olması gerektiği yere geri döndüreceğine inanarak görevine devam etti. Bu arada sırrı yalnızca Shendelzare'i saf intikam enerjisiyle dolu sakat bir fiziksel varlığa döndüren tanrıça Scree'auk tarafından biliniyordu. Sevgili kraliçesini Dehşetli Kartal Yuvası'na geri döndürme hayali kurarken, daha da umutsuzca bir şekilde Shendelzare'in fiziksel biçimini tamamen iyileştirmeyi hayal ediyordu. Soylu ve iyi kalpli olan bu yaratığa meclisteki rolünün neden olduğu iki yüzlülük eziyet ederken; asıl işkence, Vengeful Spirit'in ona duymak zorunda olduğu nefretin düşüncesiydi. 
Cevap bulunamadı.