alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
124
SLARDAR
Sergen B.
12 Mart 2015 14:52

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - Dayanıklı - Engelleyici - Tetikleyici

GENEL BAKIŞ

15 + 1.50
17 + 2.40
21 + 2.80
30 - 38
300
5.38

Sprint

Slardar, hızını önemli ölçüde arttırır fakat fazladan hasar alır.


Slithereen Crush

Yere vurur, yakındaki düşman kara birimlerini sersemletir ve hasar verir. Etkilenen birimler sersemlemeden sonra yavaşlatılır.


Bash

Bir saldırının fazladan hasar verme ve düşmanı sersemletme şansını doğurur. Sersemletme yaratıklara karşı iki misli sürer.


Amplify Damage

Fiziksel hasarı arttırmak üzere düşmanın zırhını azaltır ve hedeflenen birimin görünmezliğini bozarak Gerçek Görüş sağlar.BİYOGRAFİ

Derinlerden Gelen Slardar, batmış şehirlerin ve onlarda gömülü olan zenginliğin bekçileri olan Slitheren ırkındandır. Büyük okyanus derinliklerinin ışıksız girdaplarında, Slitheren Bekçileri gizli hazine odalarını dolaşırken yanlarında yem olarak bir ışık taşırlar. Sualtı hırsızları (derinliklere yollanan aç gözlü kuru toprak büyücüleri) bu arkadaşça ışığa doğru çekilirler ve asla geri dönmezler. Slardar tamamen sadıktır ve suskun doğası denizlerin en gizli yerleri hakkındaki engin bilgisini derinlere saklar. Sığ yerlerde aydınlık yüzünden çektiği acıya rağmen, keşif yapmak ve kimsenin derinliklere karşı plan yapmadığından emin olmak için çıkar. Bazen de Sunken Hazineleri'nden bir şeyler çalmayı başarabilmiş nadir kişilerin peşinde acımasız bir av içindedir. Bütün yaşamını denizlerin muazzam ağırlığı ve büyük bir basınç altında geçirdiği için, Slithereen Bekçileri'nden Slardar muazzam güç sahibi bir yaratıktır. 
Cevap bulunamadı.