alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
88
SLARK
Sergen B.
12 Mart 2015 15:46

Yakın Dövüşçü - Kaçış

GENEL BAKIŞ

16 + 1.90
21 + 1.50
21 + 1.80
33 - 41
305
1.94

Dark Pact

Kısa bir gecikmeden sonra Slark kendi kanının bir kısmını feda ederek çoğu zayıflatmaları kaldırır ve kendisine ve çevresindeki düşman birimlere hasar verir. Slark hasarın sadece %50'sini alır.


Pounce

Slark öne sıçrayıp temasta bulunduğu ilk kahramanı yakalar. Yakalanan kahraman hasar alıp Slark'a bağlanır ve sadece Slark'ın indiği bölgeden kısıtlı bir mesafeye kadar uzaklaşabilir.


Essence Shift

Slark saldırılarıyla düşman kahramanların yaşam özünü çalar, özelliklerinin her birini emerek fazladan Çevikliğe dönüştürür.


Shadow Dance

Kullanıldığında, Slark kendini bir gölge bulutunun içine gizler, görünmezlik tespitine karşı bağışıklık kazanır. Saldırmak, büyü kullanmak ve eşya kullanmak Slark'ı açığa çıkartmaz. Pasif olarak, düşmana görünmez iken, Slark fazladan hareket hızı ve sağlık yenilemesi kazanır.BİYOGRAFİ

Kara dünyası sakinlerinin hakkında çok az şey bildiği Karanlık Resif, kendi halkına karşı suçlar işlemiş en azılı deniz yaratıklarının gönderildiği batık bir hapishanedir. Katil Slithereenlar, azılı derin su yaratıkları, sosyopat Meranthlarla dolu olan jilet kadar keskin dikitlerle kaplı bir yerleşimdir. Yılan balıklarının devriye gezdiği, deniz şakayıklarının koruduğu bu loş labirentlerde yalnızca en yırtıcılar hayatta kalır. Sebebi bilinmeyen bir nedenle Karanlık Resif'e atılan Slark, soydaşsız, nezaketsiz, kimseye güvenmeden, gerektiğinde saklanarak, gerektiğinde acımasızca, planlarını ve düşüncelerini kendine saklayarak hayatının yarısını burada geçirmiştir. Bir düzine mahkum beyhude kaçış planlarını gizli tutmak için kimseyi öldürmekten çekinmezken, Slark bir şekilde kaçış şemalarını ele geçirerek plana kendisini dahil eder. On iki mahkumun onu kaçış esnasında öldürülürken diğer ikisi yakalanarak, resif mahkumlarının eğlenmesi için gözler önünde idam edilir fakat gizli on üçüncü kaçak olan Slark kimseden habersiz kaçmayı başarır ve asla yakalanmaz. Şimdilerde Gölgelimanı'nın güney yakalarının etobur mangrovununda Slark, Karanlık Resif'den kaçmayı başaran ilk ve tek yaratık olarak yaşamını sürdürmektedir. 
Cevap bulunamadı.