alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
83
SLARK GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 15:41

GENEL BAKIŞ

16 + 1.90
21 + 1.50
21 + 1.80
33 - 41
305
1.94

Dark Pact

Kısa bir gecikmeden sonra Slark kendi kanının bir kısmını feda ederek çoğu zayıflatmaları kaldırır ve kendisine ve çevresindeki düşman birimlere hasar verir. Slark hasarın sadece %50'sini alır.


Pounce

Slark öne sıçrayıp temasta bulunduğu ilk kahramanı yakalar. Yakalanan kahraman hasar alıp Slark'a bağlanır ve sadece Slark'ın indiği bölgeden kısıtlı bir mesafeye kadar uzaklaşabilir.


Essence Shift

Slark saldırılarıyla düşman kahramanların yaşam özünü çalar, özelliklerinin her birini emerek fazladan Çevikliğe dönüştürür.


Shadow Dance

Kullanıldığında, Slark kendini bir gölge bulutunun içine gizler, görünmezlik tespitine karşı bağışıklık kazanır. Saldırmak, büyü kullanmak ve eşya kullanmak Slark'ı açığa çıkartmaz. Pasif olarak, düşmana görünmez iken, Slark fazladan hareket hızı ve sağlık yenilemesi kazanır.

Cevap bulunamadı.