alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
83
SNIPER
Sergen B.
12 Mart 2015 13:51

Menzilli - Sırtlayıcı

GENEL BAKIŞ

15 + 2.60
21 + 2.90
16 + 1.70
15 - 21
290
1.94

Shrapnel

Şarapnel topu ateşleyip hedeflenen alanı patlayıcı tanecikler yağdırmak için bir şarj harcar. Düşmanlar hasara ve hareket yavaşlamasına maruz kalır. Hedeflenen alanı açığa çıkarır. Sharapnel şarjları 40 saniyede bir yenilenir.


Headshot

Sniper; isabet hassasiyetini arttırır, fazladan hasar verme ve kısa süreliğine düşmanlarının hareketini durdurma şansı verir. Headshot mermileri savuşturulamaz.


Take Aim

Sniper'ın tüfeğinin saldırı menzilini arttırır.


Assassinate

Sniper hedef düşman birime kilitlenir ve 2 saniye sonra uzun menzilden hasar veren ve kısa süreliğine sersemleten tahrip edici bir atış yapar.BİYOGRAFİ

Kardel Sharpeye, Knollen'in dağlık vadilerinin derinliklerinde doğdu. Hatırlanmayan zamanlardan beri halkı, köylerinin üstündeki kayalıklarda dolanan garip yokuşavcılarını öldürerek hayatta kalıyordu. Uzaktan onları öldürüp cesetlerini topluyorlardı. Sharpeye bu garip halkın en iyilerindendi; silahını sanki bir uzvuymuş gibi kullanır ve hissederek ateş ederdi. Sharpeye, köydeki itibarının yükseleceği çağrılma gününde kadim bir teste tutuldu: vadiden atılan tek bir atış ile kayalıklardaki bir yokuşavcısını avlamak. Iskalamak onursuzluktu. Tüm köylü pür dikkat ona bakarken o atışını yaptı. Bir yokuşavcısı düştü, halk coşkuyla karşıladı. Ne var ki cesedin yanına geldiklerinde halk sustu; çünkü köyün yaşlıları, merminin, yaratığın gözbebeğini delip çenesine doğru gittiğini farkettiler. Bu apaçık karanlık kehanetin dediği şeydi ve kehanete göre böyle bir atışı yapan avcı hem mükemmeldi, hem de sürgün edilmeliydi. Sniper Sharpeye, kendi mahareti yüzünden halkından ayrılmak zorunda kaldı ve kehaneti tamamlayıp savaş alanında efsanevi olmadan geri dönmesi kesinlikle hoş karşılanmayacak. 
Cevap bulunamadı.