alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
92
SPIRIT BREAKER
Sergen B.
12 Mart 2015 15:20

Yakın Dövüşçü - Dayanıklı - Sırtlayıcı - Tetikleyici - Engelleyici

GENEL BAKIŞ

14 + 1.80
17 + 1.70
29 + 2.40
31 - 41
290
5.38

Charge of Darkness

Spirit Breaker hedefine yoğunlaşır ve bütün nesnelerin içinden geçerek hücum eder. İçinden geçtiği her düşman birime Greater Bash etki eder. Eğer hedeflenen birim ölürse, Spirit Breaker hedefinin en yakındaki düşman birime yoğunlaşır.


Empowering Haste

Spirit Breaker'ın, hareket hızı arttıkça güçlenmesini sağlar. Varlığı, yakınlardaki dost birimlerin hareket hızlarını arttırır. Aktif edilebilir; hareket hızı bonusu 6 saniye gelişir fakat yetenek dolum süresine girdiğinde bonus dolum süresi bitene kadar yarılanır.


Greater Bash

Şansa bağlı olarak darbelerin sersemletmesine ve tepmesine sebep olur. Eğer bunu başarırsa, darbeden sonra fazladan hareket hızı kazanır. Hareket hızının belli bir yüzdesine göre hasar verir.


Nether Strike

Spirit Breaker boyut değiştirerek bahtsız kurbanın arkasında belirir. Belirdiği sırada kurbanına Greater Bash uygular ve fazladan hasar verir. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Spiritbreaker Barathrum, materyal dünyada gerçekleşen ve kendi dünyası olan enerji dünyasını değiştiren olayları şekillendirmek için bu aleme geçen ulu ve güçlü bir varlık, kızgın ve maddesel olmayan bir zekâdır. Bu emelini gerçekleştirebilmek için hem bu dünyaya, hem de kendi dünyasına uyacak bir şekle büründü. Fiziksel şekli bu dünyanın güçlerinden geliyor: boynuzlar, toynaklar ve eller. Bunlar onun gücünü, hızını ve zekâsını simgeliyor. Burnuna ise gizli bir efendiye hizmet ettiğini ve görev aldığı bu dünyanın aslında gerçeğin bir gölgesi olduğunu hatırlatan bir halka takıyor. 
Cevap bulunamadı.