alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
90
STORM SPIRIT
Sergen B.
12 Mart 2015 13:22

Menzilli - Sırtlayıcı - Tetikleyici - Kaçış - Engelleyici

GENEL BAKIŞ

23 + 2.60
22 + 1.80
19 + 1.50
22 - 32
290
5.08

Static Remnant

Storm Spirit'in 12 saniye süren, patlayıcı bir suretini yaratır. Suretin yakınına bir düşman birimi gelirse patlamasına ve hasar vermesine sebep olur.


Electric Vortex

Düşman birimini Storm Spirit'in bulunduğu konuma doğru çeken bir girdap, ayrıca Storm Spirit'i de 3 saniyeliğine 50% yavaşlatır.


Overload

Büyü yapıldığında bir elektrik yüklemesi oluşturur, salındığında bir sonraki saldırısı patlamaya neden olur, etrafındakileri yavaşlatır ve onlara hasar verir.


Ball Lightning

Storm Spirit tutarsız elektriğe dönüşür, savaş alanı boyunca hedefine ulaşana veya manası tüketene kadar ışınlanır. Mana bedeli toplam mana havuzunun 15+7%'sidir, ayrıca ışınlanılan her 100 birim için toplam mana havuzunun 12+0.75%'i harcanır. Hasar, 100 birimlik ışınlanmaya göre verilir.BİYOGRAFİ

Storm Spirit gerçek anlamda doğanın bir gücüdür; rüzgarın ve havanın mistik güçleri, bir insan formunda toplanmıştır: taşkın, şen şakrak ve zaptolunmaz bir form. Çakırkeyif favori dayınız gibi her ana çıtırdayan enerjisini katar. Ama yaratılışında bir trajedi vardı ve her zaman böyle değildi. Nesiller önce, Wailing Dağları'nın ötesindeki ovalarda, kıtlık ve yokluk içinde iyi insanlar yaşardı. Thunderkeg ismindeki bir elemantalist, yağmur istemek için yasaklanmış büyüyü kullanarak şimşek ruhunu çağırdı. Bu ölümlünün haddini aşan hareketine öfkelenen Storm Celestial -Rasjin olarak bilinir- rüzgar ve sel ile toprağı dümdüz oyarak yerle bir etti. Thunderkeg, Celestial için rakip olamazdı; en azından kaderlerini tek bir şeyde birleştirecek intihar büyüsünü yapana dek: Celestial'ı kendi vücudunun içine hapsetmek. Birbirlerine hapsolmuş şekilde, Thunderkeg'in engin mizah yeteneği Raijin'in çılgın enerjisi ile kaynaştı ve bu dünyada fiziksel bir formda yürüyen ruhani tek varlık olan neşe dolu Raijin Thunderkeg'i yarattı.

Cevap bulunamadı.