alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
86
TEMPLAR ASSASSIN
Sergen B.
12 Mart 2015 13:54

Menzilli - Sırtlayıcı - Kaçış

GENEL BAKIŞ

20 + 2.00
23 + 2.70
18 + 2.10
30 - 36
305
4.22

Refraction

Templar Assassin, psişik güçlerini kullanarak yakalanması zor hâle gelir; fazladan hasar kazanır ve hasar almaz. Bu etkiler ayrıdır ve belirli sayıda geçerlidir.


Meld

Templar Assassin kendisini gizler ve hareketsiz kaldığı sürece görünmez olur. Eğer Meld'in görünmezliği bir düşmana saldırarak bozulursa Lanaya düşmana ekstra hasar uygular ve zırhını 10 saniye kırar.


Psi Blades

Templar Assassin'in psişik bıçakları saldırılan birimi yararak fazladan menzil kazanır ve arkasındaki birimlere hasar verir.


Trap

En yakındaki tuzağı patlatır ve düşmanları yavaşlatır.


Psionic Trap

Templar Assassin düşman hareketine duyarlı, görünmez, mistik tuzaklar kurar. Bu tuzaklar Templar Assassin'in komutuyla patlatılırlarsa, o alana 30% yavaşlatan bir etki uygularlar. Bu tuzaklar zamanla saniye başına 5% ve en fazla 50% olmak üzere fazladan yavaşlatma da sağlar.BİYOGRAFİ

Tapınak Suikastçisi Lanaya tuhaf bir soruşturmanın çağrısına kulak verdi. Bilimsel eğiliminin etkisiyle gençliğini doğanın kanunları üzerine titiz çalışmalar yaparak geçirdi. Büyü ve kimya kitaplarının içine düştü, Menekşe Arşivleri'nin kömürleşmiş parçalarındaki deneyleri yeniden canlandırdı ve zeki kayıt tutucuların gözlemlerini ezberledi. Doğasında zaten var olan sukûnet ve ketumluğunu ilerletmedeki güçlükler, gizlenme yeteneklerini geliştirdi. Daha az inzivaya çekilmiş olsa birlikler arasında adı hırsız bilgeye çıkabilirdi. Tam aksine araştırmaları onu çok daha karanlık köşelere yönlendirdi. Sinsi yeteneklerini evrenin gizemlerini çözmeye odaklamışken, bunun yerine doğanın kendisinde bulunan gizli bir kapıyı; Gizli Tapınak'ın girişini açtı. Geçidin ardındaki dehalar onun geleceğini biliyorlardı ve onların varlığını keşfetmesi, Lanaya'nın onlara hizmet ederek alacağı cevapların yanında bir hiçti. O, bu sırları korumaya and içti. Dahası; Gizli Tapınak'a hizmet ederek anlama konusundaki sonsuz açlığını tatmin ediyor. Ortadan kaldırdığı her düşmanının gözlerinden daha fazla gizem açığa çıkıyor. 
Cevap bulunamadı.