alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
82
TINKER
Sergen B.
12 Mart 2015 13:42

Menzilli - Ani Hasar - İttirici

GENEL BAKIŞ

27 + 2.20
13 + 1.20
17 + 2.00
22 - 28
305
3.82

Laser

Yoğun bir enerji ışını ateşleyerek hedefine hasar verir ve 3 saniyeliğine tüm fiziksel saldırılarını ıskalamasına sebep olacak şekilde kör eder. Aghanim's Scepter menzilini iki katına çıkarır.


Heat-Seeking Missile

2500 birim menzildeki en yakın düşman kahramanlara iki füze fırlatır. Aghanim's Scepter füze sayısını iki katına çıkarır.


March of the Machines

Tinker'ın etrafındaki düşman birimlerini yok etmesi için minik robotlardan oluşan bir orduyu desteğe çağırır.


Rearm

SÜRELİ - Tinker'ın çoğu eşyasının ve yeteneklerinin dolum süresini sıfırlar.BİYOGRAFİ

Boush'un minnacık ırkı aslen zekalarıyla, kurnazlıklarıyla ve büyüyle aralarında olan huysuz bağla ünlüdür. Zekaları ve akılcı yöntemlerle kullanılabilen doğa güçleri sayesinde yaşamayı başarmalarını gurur meselesi haline getirmişlerdir. Boush'un da doğrulayacağı üzere bu kısıtlama haddinden fazla sorun çıkartmıştı. Bir zamanlar doğa kanununu araştıran Boush, Menekşe Platosu'nun puslu arazilerinde kurduğu yeraltı laboratuvarda, doğanın güçleri ile ilgili çok derin bir bilimsel araştırma sürdürmüştür. Büyücülerin dünyaya geldiklerinde karşılaştığı zorluklara gülüp geçen Boush, istemeden ve mağrurca aklının alamayacağı bir yere portal açmış ve oraya ait kabusları kendi dünyasına getirmişti. Menekşe Platosu'nun tam ortasından yayılan siyah duman dokunduğu yeri tamamen karanlığa gömmüştü. Menekşe Platosu Olayı'ndan tek kurtulan Tinker, Boush olmuştu ve bunu zekasına ve yanında taşıdığı aletlerine borçluydu. 
Cevap bulunamadı.