alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
76
TINY
Sergen B.
12 Mart 2015 13:10

Yakın Dövüşçü - Engelleyici - Ani Hasar - Tetikleyici - Dayanıklı

GENEL BAKIŞ

14 + 1.60
9 + 0.90
24 + 3.00
37 - 43
285
0.26

Avalanche

Bir alanı kayalarla bombalar, düşman kara birimlerine hasar verir ve onları sersemletir.


Toss

Tiny'nin 275 birimlik yarıçapındaki dost veya düşman rastgele bir birimi yakalar ve yere indiğinde alan hasarı yaratmak üzere hedeflenen birime veya rüne fırlatır. Fırlatılan birim eğer düşmansa %20 fazladan hasar alır. Tiny'nin boyutu büyüdükçe Toss daha fazla hasar verir.


Craggy Exterior

Tiny'ye saldıranlara hasarın geri sekmesini sağlar. Tiny'ye 300 birimden daha yakından saldıran düşman birimlerin sersemleme ihtimali vardır.


Grow

Tiny saldırı hızına karşılık gücünü arttıracak bir sarp kütle kazanır. Toss ile fırlatılan birim hasarını ve hareket hızını arttırır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Bir taş yığını olarak hayata gözlerini açan Tiny'nin geçmişi, kendisinin de sürekli tahminde bulunduğu bir muamma. Şu an bir Taş Devi olabilir ancak daha önce neydi? Bir golemin topuğundan düşen bir kalıntı mıydı? Bir gargoyle yaratıcısının attığı kırık bir parça mıydı? Garthos'un Oracular Visage'ından bir kısım mıydı? Derin merakıyla geçmişini, ailesini ve halkını yorulmadan aradı gittiği her yerde. Dolaştıkça büyüdü ve serpildi; küçük taşları yokeden güçler Tiny'nin giderek büyümesini sağladı. 
Cevap bulunamadı.