alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
97
TROLL WARLORD
Sergen B.
12 Mart 2015 14:36

Menzilli - Sırtlayıcı

GENEL BAKIŞ

13 + 1.00
21 + 2.75
17 + 2.20
17 - 35
300
1.94

Berserker's Rage

Warlord'un düşmanlarına fırlattığı uzun menzilli baltalarını yakın dövüşte kullanmasına izin verir ve ekstra hasar, saldırı hızı, hareket hızı, sağlık, zırh vererek saldırılarında hedefini sersemletme şansı sağlar. Ayrıca Berserker's Rage, Whirling Axes yeteneğinin işlevini değiştirir.


Whirling Axes (Menzilli)

Troll, bir avuç dolusu beş baltayı koni şeklinde 900 menzilden öteye savurarak düşman birimlerini yavaşlatır ve hasar verir.


Whirling Axes (Yakın Dövüş)

Troll, etrafında yakın mesafe alan etkili iki balta savurarak düşman birimlerine hasar verir ve bazı saldırılarını ıska geçmelerine yol açar.


Fervor

Aynı hedef üzerindeki her darbe ile Troll'ün saldırı hızı artış gösterir. Eğer Troll hedefini değiştirirse, istif sayısı sıfıra düşer.


Battle Trance

Troll'ün savaş meydanındaki varlığı tüm dost kahramanların ve kendisinin saldırı hızını arttırır.BİYOGRAFİ

Bir trolü kızdırmak çok kolaydır. Asabi ve kavgacı bir ırk olan troller tartışmada çıkabilecek olası anlaşmazlıklar da seslerini yükseltmekden hiç kaçınmazlar. Erkek troller kabile büyüklerinin oturdukları yerlerin aşağısında yer alan yeraltı mahzenlerinde kimseye yarar sağlamadan kendilerini besleyerek ve eğlendirerek erişkinliğe girerler. Kabile büyükleri tarafından bakıldıklarında erişkinliğe ulaşmış olsalar bile yıllarca mahzenlerinden ayrılmadıkları görülür. Genç troller nihayetinde mahzenlerinden çıkarıldıklarında, kendi türleriyle herşeyden şikayet eden hoşnutsuz çeteler oluştururlar. Trollerin tartışmayı bu kadar sevmesinden kendi türü ile geçinmesinin nekadar da zor olacağını tahmin edebilirsiniz. Hoven'in derinliklerinden gelen tüccar Jah'rakal'ın kaderi gibi. Okadar toleranssız, rahatsız edici ve kendinin farkında olmayan bir trolldu ki, diğer troller bile onu katlanılmaz bulurdu. Son baskınlarından kazandıkları ganimetlerin aslan payını büyük bir öfkeyle almak istemesiyle, yandaşları sonunda dayanamadı. Sopalarla onu bir güzel dövüp kamp alanın dışına attılar. Dışlanmanın verdiği öfke ile deliye dönen Jah'rakal ertesi gün çelik silahlarla geri dönüp, hepsini tek tek mahfetti. Daha sonra kendisine şu şeref sözünü verdi: artık yalnızca tek başına savaşan bir güç olacaktı. Şimdilerde tek kişilik ordusunun kızgın ve zalim yüksek kumandanı olan Jah'rakal Troll Warlord ismiyle diyar diyar gezmektedir. 
Cevap bulunamadı.