alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
104
UNDYING
Sergen B.
12 Mart 2015 15:40

Yakın Dövüşçü - Dayanıklı - İttirici - Engelleyici - Tetikleyici

GENEL BAKIŞ

27 + 2.50
10 + 0.80
22 + 2.10
35 - 43
310
3.4

Decay

Undying belirli bir bölge içindeki düşman kahramanlarının hayat enerjisini çeker, bu süre boyunca hasar verir ve kuvvet çalar.


Soul Rip

Enerji akışını bir dost veya düşman birime yönlendirir ve hedefin yakınında kaç birim olduğuna göre iyileştirir veya hasar yaratır. Bunun karşılığında her birim sağlık kaybeder.


Tombstone

Hedeflenen noktaya bir mezar taşı çağırır. Mezar taşının çevresindeki bir alanda her düşman birimin yanında sıklıkla zombiler canlanır ve onlara saldırır. Zombiler saldırılan birimleri yavaşlatan ve hedefin sağlığı belli bir miktarın altına düşerse onun hareket ve saldırı hızını yavaşlatan Deathlust yeteneğine sahiptir.


Flesh Golem

Undying, Veba Aurasına sahip korkunç bir goleme dönüşür. Bu aura 750 menzil içindeki tüm düşman birimlerini yavaşlatır ve aldıkları hasarı yükseltir; Undying'e yaklaşıldıkça hasar ve yavaşlatma artar. Vebalı bir birim ölürse Undying kendi sağlığının maksimum bir yüzdesi kadar sağlık puanı kazanır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

İsmini kaybedeli ne kadar oldu? Zihninin parçalanmış yıkıntıları artık kendini bile tanımıyor. Zırhını, sancağını ve savaşlarda yanında yer alan suratsız ırkını belli belirsiz anımsıyor. Acı ve korkuyla solgun ellerinin bineğinin semerinden ayrıldığı bir savaşı az da olsa hatırlıyor. Ölü Tanrı'nın derin çukuruna kardeşleriyle birlikte atıldığındaki dehşeti, duyduğu ağıtları ve hiçlikte yokulmanın verdiği korkuyu unutmuyor. Çukurun karanlığında zaman onları terk etmişti. Düşünce de. Muhakeme de. Açlık ise, terk etmedi. Kırık tırnaklarla ve dökük dişlerle birbirlerine yöneldiler. Sonra o geldi: başlangıçta uzakta, algının sınırında kırılgan bir not, birbiri ardına bağlanan, kaçınılmaz ve tükenmeyen. Ölüm senfonisi kendisininki dışında hiçbir zihin hayatta kalmayana kadar dimağında atan canlı bir ses duvarına dönüştü. Ölüm ağıtları onu tüketirken, o Ölüm Tanrısına kucak açtı ve makus talihini kabullendi. Fakat o yıkım için seçilmemişti. Ölüm Tanrısı savaş istiyordu. Büyük hiçliğin ortasında, o yeni bir amaç için koşullandırılmıştı: Ağıt'ı diyardan diyara yaymak, uyumayan ölümü ölümlülere yaşatmak. O artık 'Ölmeyen' olacaktı, Ölüm Tanrısının Habercisi, yükselen, düşen ve vücudunun onu düşürğü yerde tekrar yükselen. Ölümün tükenmeyen zorlu yolunda, Ağıt hiçbir zaman bitmeyecekti. 
Cevap bulunamadı.