alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
89
URSA
Sergen B.
12 Mart 2015 14:13

Yakın Dövüşçü - Sırtlayıcı - Ormancı - Dayanıklı

GENEL BAKIŞ

16 + 1.50
18 + 2.10
23 + 2.90
27 - 31
310
5.52

Earthshock

Ursa yere vurur, yarattığı güçlü bir şokla yakındaki tüm düşman birimlere hasar verir ve 4 saniye boyunca yavaşlatır.


Overpower

Ursa, mücadele yeteneklerini kullanarak belli sayıda saldırı için fazladan saldırı hızı kazanır.


Fury Swipes

Ursa'nın pençeleri düşmanda derin yaralar açarak her vurduğunun daha fazla hasar vermesini sağlar. Hedefe 15 saniye boyunca saldırılmazsa hedefin yaraları kapanır ve fazladan hasar almaz.


Enrage

Ursa kudurur ve sahip olduğu sağlığın yüzdesi kadar fazladan hasar verir. 15 saniye sürer.BİYOGRAFİ

Ulfsaar the Warrior, bir ayı kabilesinin en acımasız üyesidir; topraklarını ve halkını korur. Annelerin uyuduğu ve bebek ayıları beslediği uzun kış ayları boyunca yorulmak bilmeyen, kadim geleneklerinin tedbirli savunucuları erkek ayılar kendi topraklarını kollarlar. Yayılmakta olan bir kötülük hakkındaki artan dedikoduları duyan Ulfsaar, bu tehdit kendi insanlarını tehlikeye atmadan önce onun kaynağına ulaşıp yok etmek amacıyla vahşi ormanlarla kaplı kendi topraklarının sınırlarının dışına çıkmıştır. O, güçlü, dimdik bir ruha sahip, tamamen güvenilir, sadık bir müttefik ve savunucu olan onurlu bir yaratıktır. 
Cevap bulunamadı.