alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
106
VENOMANCER
Sergen B.
12 Mart 2015 14:57

Menzilli - Destek - Ani Hasar - Tetikleyici - İttirici

GENEL BAKIŞ

15 + 1.75
22 + 2.60
18 + 1.85
19 - 21
285
3.08

Venomous Gale

Çizgi üzerinde bir zehir küresi atar ve çarptığı tüm düşman birimleri hasar vererek yavaşlatır. Venomous Gale, çarptığı düşmanlara ayrıca 3 saniyede bir hasar verir.


Poison Sting

Venomancer'ın normal saldırılarına hareket hızını yavaşlatan zehir hasarı ekler.


Plague Ward

Düşman yapılarına ve birimlerine saldıran bir plague ward çağırır. Ward büyüye bağışıklıdır. Wardlar Venomancer'ın Poison Sting seviyesini alır ve toplam hasarın %50'sine sahip olurlar.


Poison Nova

Yayılan bir zehir çemberi Venomancer'ın çevresindeki düşman birimlerde zamanla oluşan hasar yaratır. Poison Nova ölümcül değildir; birimlerin canını en az 1'de bırakır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Jidi Adasının asidik ormanlarında, yakıcı özsular damlatan, ışıldayan sarmaşıklar arasında kaçışan, tırmanan veya avlanan her canlının midesindeki her damar ve baloncukta zehir dolanır. Yine de bu zehirli hayvan topluluğu arasında Venomancer en zehirlileri olarak bilinir. Asırlar önce, Lesale adında bir şifalı bitkici, kudretli etkiye sahip esanslar çıkarılabilecek ağaç kabukları ve köklerini aramak için bir kayık ile Fradj körfezini geçmişti, ancak şekil değiştirmiş bir kabus buldu. Jigi ormanlarında iki fersah ilerlemişken, bitki şeklinde saklanmış olan sürüngeni yanlışlıkla toplamaya çalışınca, sürüngen onu soktu. Çaresiz halde ormanın bitkisel zenginliğine dair kısmen sahip olduğu bilgisi ile bir panzehir bir araya getirmeye çalışırken, hızla boğduğu sürüngenin zehri ile çeperli bir orkidenin nektarını karıştırdı. Kara felç onu tamamen ele geçirmeden hemen önce, kendine orkidenin dikenini batırdı ve o anda komaya girdi. On yedi sene sonra, düştüğü yerde bir şeyler birbirine karıştı, yıllardır birikmiş bir humusu ortaya çıkardı: Venomancer. Artık Aktar Lesale değil, Lesale the Deathbringer idi. Zihni silinmemişti ve vücudu tamamen yok olmuş, sürüngenin zehrini ve orkide'nin kabuğunu birleştiren kemiklerini kaplayan eti yeni bir madde ile değişmiş idi. Artık Jidi'nin asidik ormanlarının yeni bir efendisi vardı, ondan önce en zehirli avcı olarak bilinenlerin bile yaşamları için baş eğmesi ya da saklanması gereken. Bu kızıl adaların kısıtlayıcı olduğu kanıtlanınca, Venomancer'ın kalbinin derinliklerindeki insani açlık Lesale'yi yeni zehirlerin arayışına soktu ve birçok yeni ölüm getirdi. 
Cevap bulunamadı.