alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
84
VIPER
Sergen B.
12 Mart 2015 15:11

Menzilli - Sırtlayıcı - Dayanıklı

GENEL BAKIŞ

15 + 1.80
21 + 2.50
20 + 1.90
23 - 25
285
1.94

Poison Attack

Viper'ın zehrini şiddetlendirerek normal saldırısına, saldırı ve hareket hızını yavaşlatan ayrıca süre bazında hasar veren bir etki ekler. Poison Attack bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Nethertoxin

Nethertoxin, Viper'ın normal saldırılarının, birimlerin ne kadar az sağlığı olduğuna bağlı olarak fazladan hasar vermesini sağlar. Hedefin kayıp olan her 20% sağlığı için fazladan verilen hasar ikiye katlanır. Nethertoxin yaratıklara ve binalara yarı yarıya az hasar verir.


Corrosive Skin

Viper bulaşıcı bir zehir salgılayarak kendisine hasar veren 1400 menzil içindeki düşmanlara hasar verir ve onları yavaşlatır. Bu salgı aynı zamanda Viper'ın büyülere karşı direncini arttırır.


Viper Strike

Viper hedef düşman birimini zehirleyerek zamanla hasar verirken, hedefin hareket ve saldırını hızını da yavaşlatır. Yavaşlama etkisi zehir tesirini kaybettikçe azalır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.BİYOGRAFİ

Onu ele geçiren ve ehlileştirebileceğini uman sadist bir büyücünün kindar hizmetçisi olan Viper, kendi ırkının yaşadığı ve tektonik bir kayma ile kapatılmış olan Netherdrakes'in aydınlık mağralarından ve değişmez Nether Reaches'ten kurtulduğu için, bu durumdan ilginç bir biçimde memnundu. Viper, zamanını biraz büyücünün bağlıyıcı emirlerine ayak uydurarak geçirdi, çünkü büyücünün uyguladığı karanlık büyüleri öğrenmeyi umuyordu. Fakat doğumundan gelen ve kanında gezen zehirler kadar öldürücü çok az büyü olduğunu kısa sürede farketti. Kustuğu asit, kafesinin demirlerini hemencecik eritti, Netherdrake hapsinden özgür kaldı ve yaşlı büyücünün gözlerine zehir tükürdü. Ardından dünyaya artık yeni bir efendinin olduğunu göstermek için dışarı fırladı. 
Cevap bulunamadı.