alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
67
VIPER GENEL BAKIŞ
Sergen B.
25 Mart 2015 14:47

GENEL BAKIŞ

15 + 1.80
21 + 2.50
20 + 1.90
23 - 25
285
1.94

Poison Attack

Viper'ın zehrini şiddetlendirerek normal saldırısına, saldırı ve hareket hızını yavaşlatan ayrıca süre bazında hasar veren bir etki ekler. Poison Attack bir Eşsiz Saldırı Eklentisidir ve diğer Eşsiz Saldırı Eklentileri ile birleştirilemez.


Nethertoxin

Nethertoxin, Viper'ın normal saldırılarının, birimlerin ne kadar az sağlığı olduğuna bağlı olarak fazladan hasar vermesini sağlar. Hedefin kayıp olan her 20% sağlığı için fazladan verilen hasar ikiye katlanır. Nethertoxin yaratıklara ve binalara yarı yarıya az hasar verir.


Corrosive Skin

Viper bulaşıcı bir zehir salgılayarak kendisine hasar veren 1400 menzil içindeki düşmanlara hasar verir ve onları yavaşlatır. Bu salgı aynı zamanda Viper'ın büyülere karşı direncini arttırır.


Viper Strike

Viper hedef düşman birimini zehirleyerek zamanla hasar verirken, hedefin hareket ve saldırını hızını da yavaşlatır. Yavaşlama etkisi zehir tesirini kaybettikçe azalır. Aghanim's Scepter ile geliştirilebilir.Cevap bulunamadı.