alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
106
WINDRANGER
Sergen B.
12 Mart 2015 13:23

Menzilli - Engelleyici - Ani Hasar - Destek - Kaçış

GENEL BAKIŞ

22 + 2.60
17 + 1.40
15 + 2.50
22 - 34
295
1.38

Shackleshot

Hedefi tam arkasındaki başka bir rakibe veya ağaca bağlar. Eğer arkada başka bir birim veya ağaç yoksa yeteneğin etki süresi 0.75 saniyeye iner.


Powershot

Windranger yayını güçlü bir atış için 1 saniye süresince gerer, yay ne kadar gerilirse o kadar hasar verir. Ok, yolu üzerindeki tüm düşmanlara hasar verir ve ağaçları yıkar. Powershot isabet ettiği her düşman için 10% hasar kaybeder.


Windrun

Hareket hızını arttırır, tüm fiziksel saldırılardan kaçınmayı sağlar ve yakındaki rakiplerin hareket hızını düşürür.


Focus Fire

Windranger channels the wind to gain 500 additional attack speed against a single enemy unit or structure, though with reductions to her attack damage. Extra damage from secondary item effects is not reduced. Lasts 20 seconds. Upgradable with Aghanim's Scepter.BİYOGRAFİ

Batı ormanları sırlarını saklamakta çok başarılıdırlar. Bu sırlardan biri rüzgarların kızı, usta okçu Lyralei'dir. Windranger olarak da bilinen Lyralei'nin ailesi kızlarının doğduğu gece kuvvetli bir fırtınanın söküp attığı ve rüzgarın paramparça ettiği evlerinde ölürler. Enkazın yıkım ve ölümünden tek kurtulan yeni doğmuş çocuk olur. Fırtınadan sonra gelen sessizlikte, rüzgarın kendisi çimenlerin üstünde ağlayan şanslı bebeğin farkına varır. Bebeğe acıyan rüzgar onu yavaşça kaldırıp komşu köyde bir eşiğe bırakır. İlerleyen yıllarda çocuk, yeteneklerini geliştirdikçe rüzgar da uzaktan onu izler. Yıllar süren eğitiminin ardından, artık Windranger'ın attığı oklar hedeflerini hiç ıskalamaz. Rüzgar arkasındaymış gibi kör edici hızda ilerler, düşmanlarını ok yağmurlarıyla katleder. Neredeyse başlı başına bir doğal afet olmuştur. 
Cevap bulunamadı.