alexa
Dota 2
Dota 2, basit bir Warcraft III haritası olarak hayatına başlayıp, kısa sürede popülerlik kazanan ve günümüzde dünya genelinde 7 milyon oyuncuya ulaşıp MOBA tarzı oyunların ilk temsilcilerinden birisidir. Ucuz Dota 2 Lockless Luckbox keyleri satista
138
Yeni Patchin Turnuvalara Etkisi
Mehmet Y.
18 Aralık 2014 20:17
1 hafta önce duyurulan ve dün gelen 6.83 patchi competitive maçlara nasıl bir etkisi olur, özellikle techies ve bloodseekerın (yeni haliyle) cm moduna eklenmesi neleri değiştirir? ben şahsen techies in pek pickleniceğini zannetmiyorum fakat bloodseeker yeni 2.skilli teamfightlarda çok etkili olabileceği için yeni metada kendine yer bulabiliceğini düşünüyorum.ayrıca techies picklenirse hangi rolde oynanabilir? benim düşüncem early push takımlarına karşı solo lanede kullanılabilir.
Uğur B.
19 Aralık 2014 11:48
techiesin cm de oynanacağını hiç sanmıyorum ama her pachte meta değişir maximum attack speedin değişmesi gibi yenilikler metada büyük değişiklere neden olur. Ls nin içine girdiği creepi kontrol etmesi, pudge nin 1 levelda 1000 rangeli hooka sahip olması çok etkili şeylerdir bunun gibi bir çok değişiklik var ama takım oyuncuları bu yenilikler gelmeden daha önce dota 2 testte bunlarla pratik yaparlar ve çok hızlı uyum sağlarlar.
Mert emir k.
2 Ocak 2015 12:33
her hangi bir etkisi yok sadece map değişik
İrem Sude A.
3 Ocak 2015 13:58
Aynn etkisi yok yukardaki arkdaşa katılıyorum..
Birkan A.
24 Ocak 2015 12:45
Techies'i turnuvalarda seçeceklerini fazla ummuyorum.
TF lerde Bloodseeker işe yarayabilir dediğin gibi.