alexa
Driver San Francisco
Serinin son oyunu olan Driver San Francisco ise 2011 yılında kullanıcılar ile buluşarak, isminden de anlaşılabildiği gibi bu sefer meşhur San Francisco sokaklarını alt üst etme imkânı sunmaktadır. Driver San Francisco Cd Key 'lerini UPlay Cd Key olarak almakta ve UPlay üzerinden aktif edip Driver San Francisco oyununu indirebilirsiniz.
162
Back Of Future ve Grafik ?
Ekin G.
1 Mart 2015 22:58
Oyunun grafiklerine gelecek olursak, DSF’nin bu konuda sırıtmadığını söyleyebiliriz. PlayStation’da başlayan ve son olarak PlayStation 2 ile Xbox döneminde çıkan bir oyunun yeni versiyonu olmak kolay değil. UbiSoftönderliğinde Driver: San Francisco bu işin üstesinden gelmiş. DSF, grafik konusunda öncülük yaratmasa da oldukça başarılı ve yeni nesile uygungrafiklere sahip. Tanner ile Jericho’nun mücadelesini konu alan aravideoların da mükemmel grafiklere sahip olduğunu belirtmem gerek.

Haritanın genişliğinden bahsetmiştim. Devasa şehirde bir sürü araba bulunuyor. Oyunun en güzel tarafı da belki de bu kısmı. Çünkü oyundaki tüm arabalar lisanslı. Audi’den Chevrolet’ye kadar birçok araba bulunuyor. Hatta Geleceğe Dönüş filminin arabası DeLorean bile var.  Arabaların hepsinin farklı özellikleri bulunuyor. Bu özellikleri de shift modundaykenarabanın üzerine geldiğimizde görüyoruz.

Haritaya konumlandırılmış garajlar bulunuyor. Bu garajları satın alıp kazandığımız Will Power puanları ile arabalar alabiliyoruz. Will Power puanlarını da oyunda yaptığımız her türlü hareketten ve yaptığımız görevlerden kazanabiliyoruz. Kazandığımız puanlarla açtığımız arabaları da yine garajlara girerek değiştirebiliyoruz. Şehirde normalde göremeyeceğiniz birçok araba modeli yine lisanslı olarak bu garajlarda bulunuyor. Hatta şehrin en iyi arabaları garajlarda diyebiliriz.

Cevap bulunamadı.