alexa
Driver San Francisco
Serinin son oyunu olan Driver San Francisco ise 2011 yılında kullanıcılar ile buluşarak, isminden de anlaşılabildiği gibi bu sefer meşhur San Francisco sokaklarını alt üst etme imkânı sunmaktadır. Driver San Francisco Cd Key 'lerini UPlay Cd Key olarak almakta ve UPlay üzerinden aktif edip Driver San Francisco oyununu indirebilirsiniz.
164
Görev Çeşitliliği !
Ekin G.
1 Mart 2015 22:55

Görev çeşitliliği

Haritada görevler sarı ikonlarla gösteriliyor. Hem polis hem de sokak görevlerimiz bulunuyor. Polis görevlerinde genellikle bir araca defalarca çarpıp durdurmamız isteniyor. Sokak görevlerinde ise çeşitli görevler bulunuyor. Örneğin ehliyet sınavında olan bir çocuğun bedenine girip hocanın kalp atış seviyesini 180’de tutmaya çalışıyoruz. Ya da şehirde konumlandırılmış reklam panolarına çarparak arabamızdaki bayanı gece kulübüne yetiştiriyoruz.

Oyunun ana senaryo modunda ilerlemek için yukarıda belirttiğim yan görevleri yapmak zorundasınız. Çünkü ana senaryo modunda bir görev yaptıktan sonra en az iki yan görev yapmamız isteniyor. Yapmadığımız sürece senaryo modu kilitli bir şekilde duruyor.

DSF’de amacımız tabii ki kaçan Jericho’yu yakalayıp tekrar hapise göndermek. Bunun için de yakaladığımız adamlardan bilgiler öğreniyoruz. Öğrendiğimiz bilgiler ile de Jericho’nun kimlerle çalıştığını ve ne işler peşinde olduğunu buluyoruz. Tüm olay örgüsü, yakaladığımız suçlulardan sonra ilişkileriyle birlikte bize gösteriliyor. Tahtayı doldurduktan sonra da Jericho’ya ulaşıyoruz.


Cevap bulunamadı.