alexa
Driver San Francisco
Serinin son oyunu olan Driver San Francisco ise 2011 yılında kullanıcılar ile buluşarak, isminden de anlaşılabildiği gibi bu sefer meşhur San Francisco sokaklarını alt üst etme imkânı sunmaktadır. Driver San Francisco Cd Key 'lerini UPlay Cd Key olarak almakta ve UPlay üzerinden aktif edip Driver San Francisco oyununu indirebilirsiniz.
309
Multiplayer Modu
Ekin G.
1 Mart 2015 22:59

Driver: San Francisco’nun multiplayer modu da oldukça eğlenceli. Özellikle ebelemece tadındaki Tag modu. Bu modda hedef arabaya dokunduktan sonra diğer arabalardan kaçmanız gerekiyor. Size dokunan ise yeni ebe oluyor. En uzun süre ebeliği koruyan ise oyunu kazanmış oluyor. Ancak unutmayın, shift özelliği oyunun multiplayer modunda da bulunuyor. Yani rakipleriniz sizi her zaman arkanızdan kovalamayacak, önünüzde araçlara da geçebilecekler. Bu yüzden de oldukça eğlenceli ve bol küfürlü bir mod diyebiliriz. 

Multiplayer modlarını oynamak için oyunla birlikte mutlaka içinden çıkankoda sahip olmalısınız. UbiSoft’un Uplay sistemini kullanan oyunda tek kullanımlık kod bulunuyor. Yani ikinci el olarak kodu kullanılmış bir oyun alırsanız multiplayer özelliğinden yararlanamıyorsunuz. Tekrar gidip kod satın almanız gerekiyor. Bu yüzden oyunun sıfırını satın almanız sizin için daha iyi olacaktır. Aksi taktirde Xbox Live ya da PSN üzerinden oyunun kodunu satın almanız gerekecek.

Cevap bulunamadı.