alexa
Dying Light
2011 yılında geliştirdiği aksiyon, RPG, hayatta kalma ve korku türlerindeki Dead Island ile oyunculardan tam puan alan Techland yeni bir hayatta kalma projesi olan Dying Light ile oyuncuların karşısına klişeleşen zombi kültürüne rağmen tüm özgünlüğüyle iddialı bir şekilde çıkıyor. Dying Light Satin alma isleminden hemen sonra Steam üzerinden aktif ederek indirip oynamaya baslayabilirsiniz.
143
İNCELEME - Fena bir oyun değil
İsimsiz Üye
1 Mart 2015 23:44
Ne var ki sisteminiz yeterliyse muhteşem bir görsel şölen sizi bekliyor. Bunun üzerinde kalburüstü seslendirme ve ses efektlerini katınca, Dying Light göze ve kulağa hitap etmesini biliyor. Özellikle seslendirme ve müzik için ekstra çaba harcanmasını isterdim. Ezio’yu getirmişsin, adam zombi şehrinde değil vergi dairesinde yaşıyor sanki. Duygular ve duyguların aktarımı kesinlikle keskin değil. Keşke oyunu hazırlarken biraz da Last of Us örnek alınsaymış. 

Fena bir oyun değil Dying Light. Hayal kırıklığı da değil. Sadece Techland, yakalaması gereken hedefi bir kez daha şaşırmış ve dünyanın en güzel oyunlarından birini yapma fırsatını tepmiş (Aynı durum için bkz. Dead Island). Fakat görselliği ve eğlenceli oynanışıyla en azından bir kez bitirilmeyi hak ediyor. Bu arada oyunun dört kişiye kadar co-op desteği verdiğini de belirtelim. Böyle bir oyunun tadı inanın arkadaşlarınızla beraber daha çok çıkıyor.

ALINTIDIR
Sergen B.
8 Mart 2015 19:08
Fena Bir Oyun Değil Çünkü Süper Bir Oyun