alexa
Dying Light
2011 yılında geliştirdiği aksiyon, RPG, hayatta kalma ve korku türlerindeki Dead Island ile oyunculardan tam puan alan Techland yeni bir hayatta kalma projesi olan Dying Light ile oyuncuların karşısına klişeleşen zombi kültürüne rağmen tüm özgünlüğüyle iddialı bir şekilde çıkıyor. Dying Light Satin alma isleminden hemen sonra Steam üzerinden aktif ederek indirip oynamaya baslayabilirsiniz.
142
İNCELEME - ''Kurgu''
İsimsiz Üye
1 Mart 2015 23:38
Harran kurgusal olarak çok güzel düşünülmüş bir oyun. Hatta gördüğüm en iyi zombi konseptlerinden birine sahip. Koca şehir karantina altında ve şehrin nüfusunu sadece beyinsiz yaratıklar oluşturmuyor.

Bu şehirde yaşamlar var. Duvarların altına tıkılıp kalmış ve çaresiz. Sadece yaşıyorlar, yaşadıkları günün bekli de son günleri olduğunu bile bile. Onlar için çıkış yok. Zombilerle yaşamayı kabul etmek zorundalar. Hiçbir yere gidemezler, bizim yaşadığımız hayatı göremezler.

Yeni doğan çocuklar Paris’in nasıl bir yer olduğunu bilemezler veya dünya tarihini değiştiren olaylar onların geleceğine etki etmeyecektir. Teknoloji, bilim, sanat ve diğer tüm şeyler durmuştur. Olduğu yerde saymaktadır. Bundan sonra gelecek her çalışma bulunan koşullar içerisinden şekillenecektir. 

ALINTIDIR
Sergen B.
8 Mart 2015 19:00
Emeğine Sağlık Kardeşim :)