alexa
Ejderhalar Mirasi
Ejderhalar Mirası’na herhangi bir ücret ödemeden girip istenildiği kadar oynamak mümkün olsa da, savaşlarda ek mühimmat ve özelliklerden faydalanmak isteyen kişiler DurmaPlay üzerinden MailRU E Pin satın alabilmektedirler. Alacaginiz MailRU epinlerini oyun içerisinden Ejderhalar Mirasi Pirlanta 'ya çevirebilirsiniz. Ejderhalar Mirasi Epinleri dijital olarak teslim edilmektedir.
236
Loot Kavgaları !
Ekin G.
4 Mart 2015 13:11

Özellikle bu tarz ücretsiz online oyunlarda sıklıkla görülen, kendini bilmezlerin ve ipsiz sapsızların hakaret ve küfür dolu cümlelerine maruz kalma durumu yok Efsane Ejderhalar Mirası’nda. Muhafız adı verilen yetkili şahıslar, böylesi durumlara ve hatta "Caps Lock" tuşunu açık unutmayı adet edinmiş kişilere ve aynı cümleleri arka arkaya yazarak hasta ruhunu tatmin etmeye çalışan kişilere bile nefes aldırmıyor. Hoş bir detay yer alıyor bu tarz durumlarda. Çeşitli kategorilere ayrılan cezalar, bir veya 15 dakikalık “susma laneti” cezası almanıza kadar ciddileşebiliyor. Susma Laneti’nin dışında daha farklı lanetler de mevcut. O yüzden farkında olmasanız bile yanlış hal ve hareketlerinize dikkat etmeniz çok önemli. Özellikle oyuna yeni başlamış oyunculara yardım etmek amacıyla oluşturulan "Mentor" ekibi de ayrı bir konu. Gönüllü oyunculardan oluşan ve isimlerinin kenarındaki "M" harfiyle tanıyabileceğiniz bu ekibin elemanlarına, takıldığınız her konuda danışabiliyorsunuz.

Efsane Ejderhalar Mirası’nın seviye olayı da yandaşlarından farklı. Oyunu oynarken Mentor’lara sormayı akıl edemedim ve bu konuda herhangi bir bilgiye de rastlamadım ama oyundaki seviye sınırı sanırım 15. Hal böyle olunca da seviye atlamak oldukça uzun sürüyor. İkinci seviyeye çıkana kadar göbeğim çatladı, düşünün. Öyle ki 15. seviye bir oyuncuya bile rastlamadım. Gerçi benim gibi bir tıfılın olduğu haritada ne işi var öyle bir adamın, değil mi? Dolayısıyla ne olup bittiğini anlamadan 10. seviyeye geleceğiniz bir oyun değil Efsane Ejderhalar Mirası. Yavaş ve temkinli adımlarla yol alıyorsunuz hikayenizde. Şöyle bir detay da aklıma geldi şimdi: Bir yaratığa saldırdığınız zaman, o yaratıkla sadece siz dövüşebilirsiniz anlamına gelmiyor bu. Aynı yaratığa birden fazla kişi dalabiliyor ve kavgada en çok payı bulunan, ganimeti ve tecrübe puanını götürüyor. Ama merak etmeyin, hiçbir şekilde bir itiş kakış durumu veya "loot" kavgası gibi olaylara rastlamıyorsunuz. Oyunda herkese yetecek kadar alan ve yaratık mevcut.

Cevap bulunamadı.