alexa
Elite Forces
Doa Gamesin ilk online FPS oyunu olan Elite Forces tamamen Türkçe olarak, ve dikkat çeken grafikleri ile, yayılmaya devam ediyor. Free to play bir MMOFPS oyunu olan yapım, oyuncularını savaş meydanlarına davet ediyor. Elite Forces için alacaginiz Nova Pointleri yine Elite Forces oyun paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
123
Elite Forces Ceza Sistemi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 05:18
Nova Wolds ve DAO Games’in hizmetini sağladığı oyunlar ve sunduğu tüm hizmetler, hizmetin verildiği bölgenin tüm kullanıcılarına açıktır. Nova Worlds ürün ve hizmetlerinden faydalanacak tüm kullanıcılarımıza mümkün olan en keyifli deneyimi sağlamak amacıyla bir takım yaptırımlar ve kurallar uygulanmaktadır.
Aşağıda belirtilen tüm ceza ve kurallar, Nova Worlds ve DAO Games’in sunduğu tüm hizmet ve ürünleri kapsamakta olup, cezalar kullanıcıların Nova Worlds hesapları üzerinden değerlendirlecektir.
Yani, bir kullanıcının Nova Worlds bünyesi içinde hizmeti verilen City of Steam’de ve Elite Forces’da hesabı olması durumunda, City of Steam’de yapılan ihlalden sonra Elite Forces’da yapılan ihlal ikinci ihlal olarak kabul görecek, sonrasında forumda yapılan bir ihlal üçüncü ihlal olarak kabul edilecektir.

1. Hakaret / Kaba Dil

Herhangi bir kişi, grup, guild (lonca, birlik, lejyon, takım vb oyun içinde ve/veya oyun ile ilişkili çevrim içi veya çevrim dışı faaliyet gösteren tüm toplulukları kapsar) için ismi ya da logosuna yönelik müstehcen, ayrımcı, saldırgan veya hakaret içeren bir dil ve/veya uslup kullanması yasaktır.
Bu uygulama oyun içi ve/veya Nova Worlds ve DAO Games’in hak ve lisans sahibi olduğu mecralarda genel ahlaka aykırı fiziksel veya sözel davranışı da kapsamaktadır.
Argo, küfür, hakaret, aşağlayıcı, incitici söz, davranış ve uslup başta olmak üzere ayrımcı (ırk, din, dil, milliyet, politik görüş, cinsiyet, yaş vb) iletişim ve davranışlar da aşağıdaki ceza tablosuna göre işlem görecektir.

 • Uyarı: İlk olarak uyarı alırsınız.
 • Uyarı: 3 gün sessizlik cezası alırsınız.
 • Uyarı: 30 gün sessizlik cezası alırsınız.
 • Uyarı: Süresiz sessizlik cezası alırsınız.

2. Sahtekarlık / Dolandırıcılık

Ticari ve/veya kişisel kar ve menfaat için başka bir kullanıcıyı kandırmak ve/veya dolandırmak yasaktır.
Nova Worlds ve DAO Games’in tüm oyun içi ücretli ürünleri her oyunun kendi premium para birimi (City of Steam: Elektrum, The Lost Titans: Gold, Elite Forces: NP) ile satılmakta olup bu para birimleri Nova Worlds’un merkezi para birimi olan NOVA ile alınır.
Tüm NOVA satışları (Nova Worlds ve DAO Games yetkisiyle yapılan etkinlikler, kampanyalar ve diğer istisnai durumlar dışında) yalnızca yetkili satıcılar aracılığı ile yapılmaktadır.
Oyunların içinde kazanılan ve satın alınan silah, zırh vb ürün, deneyim puanı, karakter gibi sanal öğelerin kullanıcılar arasında her tür takası, kiralanması, gerçek veya sanal para ile satışı ve alımı kesinlikle yasaktır. 
“Başka bir kullanıcı için ödeme yapak”, “karakter geliştirip iade etmek”, “hesaba ücretsiz sanal parak yüklemesi yapmak” vb öneriler yapan kullanıcılara itibar etmeyiniz ve lütfen Destek sistemi aracılığı ile bu tür kullanıcıları tarafımıza bildiriniz.
Yukarıda belirtilen sahtekarlık ve/veya dolandırıclık tanımına uyan davranış sergileyen kullanıcılar aşağıdaki ceza tablosuna göre işlem görecektir.
 • 1. Uyarı: 7 gün sessizlik cezası alırsınız.
 • 2. Uyarı: 1 ay oyundan uzaklaştırma cezası alırsınız.
 • 3. Uyarı: Süresiz olarak uzaklaştırılırsınız.

3. Bug Abuse / Oyun Açıklarını Kullanma


Nova Worlds ve DAO Games’in sunduğu hizmet ve ürünlerde her tür oyun açığı, hatası vb. tespit edilmesi durumunda kullanıcılarımızdan bu oyun açıklarının Destek sitemi aracılığı ile tarafımıza iletilmesi rica olunur.
Bu tür oyun açıklarını tarafımıza iletmeden suistimal ettiği, çıkar ve/veya kişisel avantaj için kullandığı tespit edilen kullanıcılar aşağıdaki ceza tablosuna göre işlem görecektir.
 • Uyarı: 3 gün uzaklaştırma cezası alırsınız.
 • 2. Uyarı: 15 gün uzaklaştırma cezası alırsınız.
 • 3. Uyarı: 30 gün uzaklaştırma cezası alırsınız.
 • 4. Uyarı: Süresiz sessizlik cezası alırsınız.

4. Üçüncü Parti Program kullanımı/ İstemci ve Veri Modifikasyonu
Nova Worlds ve DAO Games’in tüm ürün ve hizmetlerinde DAO Games’in onaylamadığı hiç bir ücüncü parti yazılım kullanımı , dağıtımı ve önerisi yapmak yasaktır. Nova Worlds ve DAO Games’in sunduğu hizmet ve ürünlere erişim sağlayan tüm ara birim yazılımı ve platformlarına, hizmetin sağlanmasıyla görevli herhangi bir ara birim donanım ve yazılma ve bu birimler arasında aktarılan veriye müdahale edilmesi yasaktır.
Bu ve benzeri ürün, hizmet, ve bunları sağlayan yazılım, donanım ve veriyi amacı dığında kullanmak, modifiye etmek ve/veya modifiye eden üçüncü parti yazılım veya donanım kullanımı yasaktır.
Bu kurala hack, cheat, hile yazılımlari, kasıtlı veri kayıbı ve/veya aksaklığı sağlayan yazılım ve donanımlar, oyunu korumakla görevli güvenlik programlarını devre dışı bırakan yazılım ve/veya donanımlar, istemci-sunucu arası veriyi değiltiren yazılım ve/veya donanımlar vb tüm yazılım ve donanım dahildir.
Üçünci parti program, istemci ve veri modifikasyonu yaptığı tespit edilen kullanıcılar aşağıdaki ceza tablosuna göre işlem görecektir.
 • 1. Uyarı: 15 gün uzaklaştırma cezası alırsınız.
 • 2. Uyarı: 30 gün uzaklaştırma ve P altın ve tecrübe puanı silinmesi cezası alırsınız.
 • 3. Uyarı: Oynamış olduğunuz hesaptaki karakterleriniz hepsi sıfırlanır.
 • 4. Uyarı: Süresiz uzaklaştırma cezası alırsınız.

Cevap bulunamadı.