alexa
Elite Forces
Doa Gamesin ilk online FPS oyunu olan Elite Forces tamamen Türkçe olarak, ve dikkat çeken grafikleri ile, yayılmaya devam ediyor. Free to play bir MMOFPS oyunu olan yapım, oyuncularını savaş meydanlarına davet ediyor. Elite Forces için alacaginiz Nova Pointleri yine Elite Forces oyun paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
136
Elite Forces Hakkında Bilgi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 05:59
Çin merkezli oyun geliştiricisi Kingworld tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu Elite ForcesDAO Games aracılığıylaTürkçe dil desteğiyle Türk oyun severler ile buluştu. İlk olarak 2012 yılında Asya’da yayın hayatına başlayan Elite Forces yakın gelecekte kaosa sürüklenen dünyamızda mikroçipler ile ekstra özellikler kazandırılan Modifier kuvvetleri ileFederasyon ordularının savaşını konu alıyor.
Hem PvP hem de PvE savaşları yapabildiğiniz Elite Forces‘da KomandoÖzel Kuvvetler ve Destek Birimi olmak üzere farklı yeteneklerde uzmanlaşmış 3 ayrı karakter sınıfı bulunmakta. Oyundaki karakterinizin yara izlerinden pantolonuna bir çok görsel detayını özelleştirebilirken, silahlarınızın susturucu, şarjör ve dürbün gibi çeşitli aksamlarını değiştirebiliyorsunuz. Farklı harita ve dinamiklere sahip toplam 7 farklı oyun modunun bulunduğu Elite Forces‘da yer alan modlar ise şu şekilde;
- Takım Modu (Team Competition),
- Virüs Modu (Viral Mode),
- Direniş Modu (Survival Mode)
- Kule Savunma Modu (Infiltration Mode),
- Av Modu (Hunting Mode),
- Tur Bazlı Mod (Humans Parasites),
- Ölüm Modu (Death Mode)
Takım bazlı PvP savaşları yapabildiğiniz bu modların bazılarında yapay zekaya karşı PvE ve PvPE savaşları da yapabiliyorsunuz. Elite Forces‘un güzel yanlarından biri ise 1gb. civarında bir kurulum dosyasına sahip olması. 

Cevap bulunamadı.