alexa
Elite Forces
Doa Gamesin ilk online FPS oyunu olan Elite Forces tamamen Türkçe olarak, ve dikkat çeken grafikleri ile, yayılmaya devam ediyor. Free to play bir MMOFPS oyunu olan yapım, oyuncularını savaş meydanlarına davet ediyor. Elite Forces için alacaginiz Nova Pointleri yine Elite Forces oyun paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
94
Elite Forces Sık Sorulan Sorular (S.S.S)
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 05:20
Genel

EF Nedir?

EF (Elite Forces) çevrimiçi bir FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunudur.Elite Forces'in içinde yer aldığı evrene göre: Yakın gelecekte dünya, azalan kaynaklar, kötüleşen çevre şartları ve devam eden askeri çekişmelerle cehenneme dönmüştür. Dünya liderleri bir araya gelerek bir çözüme ulaşmayı denerler. Verilen karar, insanlığın iyiliği için ulusal çıkarları bir kenara bırakıp birleşmiş bir hükumet kurmak üzerine olur ve Federasyon doğar.
Birinci Şahıs Nişancı (FPS) nedir?
Birinci şahıs nişancı (İngilizce: First-person shooter, kısaca FPS) oyuncu karakterinin kendi gözünden oynandığı oyun türüdür ve nişancı video oyunlarının yan türüdür. Tüm nişan türündeki oyunlar gibi, "bir serüven, bir veya birden fazla uzun menzilli silah ve değişen sayılarda düşmanlar" tabiriyle anılır. Birinci Şahıs Nişancı türündekiler Birinci Şahıs Bakış Açısı görüntüsüyle değer kazanır ve oyuncu karakterinin oyunun dünyasına görsel bir bakış açısı sunar. Karakter itibariyle emirleri harfi harfine yerine getirir ve beklenen hareketleri yapar.
Oyunun minimum sistem gereksinimleri nelerdir?
Hemen hemen çalışan her bilgisayarda oynanabilen bir oyundur. Elite Forces’i 7 yaşında bir işlemcide ve en eski ekran kartları ile en düşük ayarlarda bile denedik. Kısacası 5-7 yaşında bilgisayarlar bile bu oyunu çalıştırabilir.

Elite Forces bedava mı?
Evet, Nova Worlds'ün sunduğu tüm oyunlar ücretsizdir.
Oyunu nereden indirebilirim?
Oyunu resmi sitesinden indirebilirsiniz.(Elite Forces Ana Sayfa)

Teknik
Oyundan sık sık düşüyorum, kopmalar yaşıyorum; ne yapmalıyım?
Yaşadığınız sorunların çeşitli sebepleri olabilir. Sisteminizin minimum gereksinimleri karşıladığından emin olun. Telefon/İnternet hattınızdan kaynaklanabilecek sorunlar için abonesi olduğunuz kurumla bağlantıya geçin. Ayrıca portalımızda bulunan Destek birimimize yaşadığınız sorunu detaylı bir biçimde bildirebilirsiniz.

Oyunun kendisinden kaynaklanan sorunlar yaşayacak mıyım?
Elite Forces'in "Kapalı Beta" aşamasında olduğu bu dönemde çeşitli oyun içi hataları ve donmalar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu oyunun sistem gereksinimleri nelerdir?
Bu Konuya Bakabilirsiniz. Sistem Gereksinimleri

Oyun
Oyunda kaç farklı sınıf var?
Elite Forces'da 3 farklı sınıf vardır: Komando, Özel Kuvvetler ve Destek Birimleri.
Yeni oyuncular oyun ile ilgili daha fazla bilgiye nereden ulaşabilir?
Yeni oyuncular Elite Forces'in oynanışı ile ilgili daha fazla bilgiye "Oyun Rehberi" bölümünden ve Forumlarımızdan ulaşabilir.

Kapalı Beta
Kapalı Beta esnasında/sonrasında yarattığımız karakterler silinecek mi?
Kapalı Beta'dan Açık Beta'ya geçiş sürecinde yarattığınız karakterler silinecektir.

Kapalı Beta ne kadar sürecek?
Kapalı Beta süresi tamamen yapımcı şirket ile alakalıdır. Ancak biz bu sürenin en fazla 2 hafta olacağını öngörmekteyiz.

Cevap bulunamadı.