alexa
Euro Truck Simulator 2 ( PC )
Euro Truck Simulator 2 ' de her zaman olduğu gibi Avrupa’da yolculuk yapacak ve birçok farklı ülkeye yük taşıyacaksınız. Oyunda toplamda 60 ülke bulunuyor. Bu ülkelerin her birisine yük götürebiliyorsunuz. Bunun için yük alacağınız firmadan hangi yükü taşımak istediğinizi ve yükü nereye götürmek istediğinizi seçmeniz yeterli olacaktır. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
459
ETS 2 Rehber
Salih Y.
20 Aralık 2014 16:24

Euro Truck Simulator 2 Rehber

Merhaba arkadaşlar, ETS 2 bildiğiniz gibi Türkçe dil desteği ile geliyor. Bende bu oyun için bir rehberin hazırlanması gerektiğini düşündüm.

Öncelikle oyunun en son sürümünü yükleyin. Oyuna 2.000 Euro ile başlıyoruz. Kendi tırımız yok ve tek seferlik işler ile paramızı kazanıyoruz. Oyun kredi çekebiliyorsunuz. 500.000 Euroya kadar. Kredi çekmeden önce iyice seviye atlamanızı ve para biriktirmenizi tavsiye ediyorum.en az 35.000 Euroya ulaşın ve en az 5.seviyeye gelin derim ben. Daha sonra direk 500.000 Euro kredi çekebilirsiniz. Bu kredi ile garajınızı alın daha sonra ise kendi tırınızı ve bir işçi bulun. Tabi o işçinin de çalışabilimesi için tıra ihtiyacı var.

Kredi borcunuz günlük 5.000 Euro gibi bir rakamla ödeniyor. Kendi tırınızı aldınız ama tek seferlik iş yaparak devam edin. Çünkü tek seferlik işde tırı firma veriyor ve kaza yaptığızda tırın tüm masraflarını iş veren firma karşılıyor. Ayrıca benzin de onlardan. Kendi tırınız ile kaza yaparsanız tamiri gerçekten pahalı.

Elinize geçen parayla aldığınız garajı büyültün ve garaj çalıştırabiliğiniz kadar işçi çalıştırın. Bir garaj dolmadan yenisini almayın.

Kredi borcunuz iyi derecede azaldığı zaman kendi tırınıza geçebilirsiniz. Kendi tırınızı modiyeleyebilirsiniz.

Berat Y.
25 Aralık 2014 21:34
şu zamana kadar görüdüğüm en iyi 2. simülasyon oyunu 1.si FSX <3