alexa
Euro Truck Simulator 2
Bu yıl piyasaya çıkan oyunun ilk büyük DLC si olan ETS 2 Going East ile yepyeni haritalar ve pek çok düzenleme oyuna dahil olmuş durumda. Avrupa haritasının eklendiği bu DLC de oyunculara çok daha keyif verecek bir Euro Truck deneyimi yaşayacaklarını gösteriyor. Euro Truck Simulator 2 satin alma isleminizden sonra, steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
630
Direksiyon
berkan enes g.
18 Aralık 2014 13:14
Arkadaşlar merhaba oyunu direksiyonla oynamak istiyorum fakat çoğu arkadaşım hevesimi aldıktan sonra bıraktım direksiyonu diyor.Paran boşa gider zevkini alır sonra oynamazsın diyorlar sizce bu ne kadar doğrı?

orkun e.
18 Aralık 2014 15:53
Bu oyun hevesle asla bitmez çünkü canın bu oyunda hiç sıkılmaz.
oğuzhan ö.
18 Aralık 2014 17:00
Kişiden kişiye değişir ama ben hala direksiyonla oynuyorum çıktığından beri

Emsal D.
5 Ocak 2015 22:23
Çok güzel bir oyunn
Ahmet P.
7 Ocak 2015 00:15
baba yola çıkıyorsun dreksiyonsuz olmaz
Sezgin E.
10 Ocak 2015 13:58
oyun aslında birazda insanı rahatlatmak için bir sıkıntın varsa yarım saat civarı oynadığında farkında olmadan rahatlıyorsun direksiyonla bu daha gerçekci olur oyunu seviyorsan eğlencesini 2ye katlar
Hakan B.
16 Ocak 2015 13:14
oyun aslında birazda insanı rahatlatmak için bir sıkıntın varsa yarım saat civarı oynadığında farkında olmadan rahatlıyorsun direksiyonla bu daha gerçekci olur oyunu seviyorsan eğlencesini 2ye katlar :)
oktay ö.
17 Ocak 2015 13:26
biraz öyle oluyo ama hemen sıkılmassın o yuzden güzel bi oyun bence

samed b.
20 Ocak 2015 15:01
direksiyon başka oyunlarda da kullanılıyor başka oyunlarda kullanabilirsin ben arkadaşlarına katılmıyorum.
Oğuzcan B.
23 Ocak 2015 12:49
berkan enes g.
Arkadaşlar merhaba oyunu direksiyonla oynamak istiyorum fakat çoğu arkadaşım hevesimi aldıktan sonra bıraktım direksiyonu diyor.Paran boşa gider zevkini alır sonra oynamazsın diyorlar sizce bu ne kadar doğrı?

Evet biraz öyle bende gamepad var direksiyon bir süre sonra sıkılıyorsun.
metehan e.
21 Mart 2015 17:44
aynen ben sıkıldım mesela ama logitech g serisinden bi direksiyon olsa Bırakıcağımı sanmam :D