alexa
Euro Truck Simulator 2
Bu yıl piyasaya çıkan oyunun ilk büyük DLC si olan ETS 2 Going East ile yepyeni haritalar ve pek çok düzenleme oyuna dahil olmuş durumda. Avrupa haritasının eklendiği bu DLC de oyunculara çok daha keyif verecek bir Euro Truck deneyimi yaşayacaklarını gösteriyor. Euro Truck Simulator 2 satin alma isleminizden sonra, steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
320
En kullanışlı tır
adem arman y.
22 Aralık 2014 20:22
oyunda hoşunuza giden veya kullanışlı olan tırlar size göre nelerdir?
Emre Ö.
23 Aralık 2014 13:29
Scania veya Volvo serisini öneririm neden dersen Scania hem seri kalkar hemde seni yolda birakmaz Volvo ise daha rahat hizli ve kompit açisinda daha yararli.
samed b.
20 Ocak 2015 15:28
volvo tırı çok güzel.
Ozan K.
4 Nisan 2015 20:47
Güçlü olsun dersen Scania , hızlı olsun konforlu olsun dersen Volvo ( biraz tuzludur ) , ben para vermem bilader ama iyi tır isterim dersen Daf , ya ben hemen tır almak istiyorum kendi tırım olsun diyorsan Majestic ( Mercedes ) ve Renault uygundur.
İsimsiz Üye
12 Mayıs 2015 18:35

en iyisi scania sonrada volvodur bence 

Muzaffer G.
29 Mayıs 2015 17:13

Bence son dönemlerde milletin agzına sakız olan Mersedes Benz En iyi tır gibi gözüküyor gözümde cünkü volvo en iyiyken mersedesin gelmesiyle milletin ets 2 alma heyacını daha cok arttı ama bence haklılarda mersedes İyidir herisi heyacandır ;)

emre p.
22 Kasım 2015 07:36
Sncania daha iy
Efe E.
25 Aralık 2015 18:27

IVECO ve DAF hariç diğer bütün tırlar kullanışlı bence.