alexa
Euro Truck Simulator 2
Bu yıl piyasaya çıkan oyunun ilk büyük DLC si olan ETS 2 Going East ile yepyeni haritalar ve pek çok düzenleme oyuna dahil olmuş durumda. Avrupa haritasının eklendiği bu DLC de oyunculara çok daha keyif verecek bir Euro Truck deneyimi yaşayacaklarını gösteriyor. Euro Truck Simulator 2 satin alma isleminizden sonra, steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
313
Multiplayer Bilgilendirme
berkan enes g.
19 Aralık 2014 13:46
Oyunda multiplayer sistemi mevcut fakat oyle sandıgınız gibi etraf troll kaynamıyor eğer birsi sizi trollemeye çalışırsa adminler anında serverden atıyor ardından banlıyor.Bazen şehirler çok kalabalık olunca lag olabiliyor ve son olarak park etme yerınde bırbırıne carpma olmaması da ayrı bı guzellık.
Fırat K.
20 Aralık 2014 02:43
Aynen ben az trolleyeyim dedim. Hollanda girişinde kaza oldu arkadan bi çarptın banlandım. Gerçekten adminler görevini iyi yapıyor.
Aytuğ B.
20 Aralık 2014 04:43
berkan enes g.
Oyunda multiplayer sistemi mevcut fakat oyle sandıgınız gibi etraf troll kaynamıyor eğer birsi sizi trollemeye çalışırsa adminler anında serverden atıyor ardından banlıyor.Bazen şehirler çok kalabalık olunca lag olabiliyor ve son olarak park etme yerınde bırbırıne carpma olmaması da ayrı bı guzellık.
konvoyda troller genelde dh ekibinden oluyor. onlardan kaçıp kendi arkadaşlarınla konvoy oluşturursan bi sorun olcağını sanmıyorum :)
Berkay Ç.
20 Aralık 2014 23:46
Oyunun böyle oynandığını bilmiyodum bilgi için teşekkürler :)
orkun e.
21 Aralık 2014 18:51
Adminler Oyunda Çalışıyor reportlayınca anında ban atıyorlar ztn.Ama Bazen sebepsiz yere insanlarıda banladıklarıda oluyor.
Doğukan Ertunga K.
21 Aralık 2014 19:45
orkun e.
Adminler Oyunda Çalışıyor reportlayınca anında ban atıyorlar ztn.Ama Bazen sebepsiz yere insanlarıda banladıklarıda oluyor.
Adminlere PM atarak bu sorununu çözebiliyorsun.
Emre Ö.
23 Aralık 2014 13:39
Saten sunucu alfa dönemimde bu olaylar sık olabılır.
Mehmet G.
30 Aralık 2014 22:34
bu durumda çoluk cocugun oyun bozması engellenmiş oyundan soğutmuyorlar. :)
samed b.
20 Ocak 2015 15:17
şimdi serverlar kalabalıklaştı adminler yetişemiyor banlamaya.