alexa
Euro Truck Simulator 2
Bu yıl piyasaya çıkan oyunun ilk büyük DLC si olan ETS 2 Going East ile yepyeni haritalar ve pek çok düzenleme oyuna dahil olmuş durumda. Avrupa haritasının eklendiği bu DLC de oyunculara çok daha keyif verecek bir Euro Truck deneyimi yaşayacaklarını gösteriyor. Euro Truck Simulator 2 satin alma isleminizden sonra, steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
244
Oyun'u alacaklara bir kaç tavsiye.
Eren B.
18 Aralık 2014 23:16
Arkadaşlar oyun gayet güzel ve size tırcılık havası yaşatıyor. Bende biraz arkadaşımın evinde oynama fırsatı buldum. Bir kaç hatası var. Onları size aktarmak isterim;

* Öncelikle "Kazaya sebebiyet -500€" 'e zamanla gıcık oluyorsunuz. Adam gelip size yandan çarpsa bile size ceza kesiliyor. Çok saçma olmuş bu sistem.
* İkincil olarak şehir içinde o kadar sürüş hatası yaptım, hiç bir ceza almadım. Fakat Otoban'da dümdüz boş yolda en az 10 ceza kesildi. Bu biraz yapmacık mı olmuş diyeyim ne diyeyim bilemedim.

Ve arkadaşlar eğer bi oyun direksiyonunuz yoksa oyunu hemen almayın. Direksiyonsuz fazla iyi gitmiyor. Oyunda ki Multiplayer özelliğini beğendim, arkadaşlarınız ile şirket kurup konvoylar yapabiliyorsunuz.

Teşekkür ederim. Tarafımca hazırlanmıştır.
Eren Kaan D.
9 Şubat 2015 16:24
Oyun çok güzel çeşit çeşit tır var şirketini kuruyon sonra işini büyütüyon yanında şöförler çalıştırıyon
Rafet Batuhan A.
17 Şubat 2015 17:13
Cezalar Başta Fazla Gelsede İlerde Hiç Birşey Olmuyo Hem Kurallara Uyduğunuzdan Fazlada Fark Etmiyo :)
Sergen B.
19 Şubat 2015 19:15
Oyun Çok Güzel Çok Gerçekçi Kendimi Gerçek Şöför Gibi Hissediyorum