alexa
Euro Truck Simulator 2
Bu yıl piyasaya çıkan oyunun ilk büyük DLC si olan ETS 2 Going East ile yepyeni haritalar ve pek çok düzenleme oyuna dahil olmuş durumda. Avrupa haritasının eklendiği bu DLC de oyunculara çok daha keyif verecek bir Euro Truck deneyimi yaşayacaklarını gösteriyor. Euro Truck Simulator 2 satin alma isleminizden sonra, steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
5516
Steam / Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin SORUNU
Levent S.
17 Aralık 2014 18:07
Arkadaslar steame 10 tl yüklemek istiyorum fakat yükleyemiyorum paybyme üzerinden kartın içinde 20.08 tl var  fakat yükleyemiyorum bana her seferinde Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin.  hatasını veriyor bunun çözümü varmıdır varsa söylermisiniz?
orkun e.
18 Aralık 2014 15:56
Steam'a aşırı yüklenmeden dolayı oluyor.
Emre Ö.
23 Aralık 2014 13:44
Bu banada oluyor sana napicağini anlatiyorum sağ üste  ismine tikla orada hesap detaylarina tikla ve pazar işlemlerine tikla orada tik olucak onu kaldır düzelir
ADDÜL SAMET K.
31 Aralık 2014 18:42
başka saatlerde dene
Taylan K.
2 Ocak 2015 13:28
Kartta para olduğundan eminsen aşırı yüklenmeden olur gece saatlerinde dene.
Atakan A.
9 Ocak 2015 17:42
Hala Olmadıyla Karttan 5 Tl Çekip Geri Yükle Bana Öyle Olduğunda Ben Öyle Yapıyorum Sorun Düzeliyor
Ahmet Hakan G.
9 Ocak 2015 22:27
başka saatte dene
samed b.
20 Ocak 2015 15:13
saat geçsin öyle dene.