alexa
Evolve
Evolve, Co-op tarzı fps oynanışa sahip bir gerilim oyunudur. Evolve satın alma işleminizden sonra pc steam cd key olarak teslim edilmektedir.
291
12 avcıya ve 3 canavara da ilk baştan ulaşamıyorsunuz.
eray ö.
13 Nisan 2015 14:05

oyundaki 12 avcıya ve 3 canavara da ilk baştan ulaşamıyorsunuz. (Hatta eğitimlerde bile) Her sınıftan bir karakter ile başlıyor, diğer 2 karakteri ve Goliath dışındaki canavarları açabilmeniz için size başta verilen karakterlerin belirli özelliklerinde gelişim göstermeniz gerekiyor. Bu oyun mekaniklerine ve her karaktere oldukça ısınmanızı sağlasa da alışma süresi biraz uzun tutulmuş diyebiliriz. Size her maçtan sonra seviyeniz ve oynadığınız karakterin nekadar geliştiğini gösteren bilgiler veriliyor fakat bu bilgilere oyunun ara yüzü üzerinden erişmek mümkün kılınmamış.

Evolve size hikâye bazında ise çok fazla bir şey sunmuyor. Tek bildiğimiz, oyun ileri gelecekte insanların yerleştiği Shear gezegeninde geçiyor.Uzay’ın bölgedeki en değerli varlıkları oluşturan buradaki koloniler, yakın zamanda canavarların saldırısına uğruyorlar. Kolonideki insanlar canavarların pençesinde amansızca can çekişirken, Willam Cabot adındaki bir lider tarafından bir araya getirilen avcılar olarak bu tehditle başa çıkmalı ve gezegendeki insanları tahliye etmelisiniz. Ancak canavarları pataklamak için tek motivasyonunuz bu değil. Seçtiğiniz sınıf her ne olursa olsun ekip halinde bu yaratıkları avlamak inanılmaz zevkli!

Cevap bulunamadı.