alexa
Evolve
Evolve, Co-op tarzı fps oynanışa sahip bir gerilim oyunudur. Evolve satın alma işleminizden sonra pc steam cd key olarak teslim edilmektedir.
370
arkadaşlarınızla oynadığınızda
eray ö.
13 Nisan 2015 14:16

Oyun asıl arkadaşlarınızla oynadığınızda anlam kazanıyor.Partinizde sadece bir arkadaşınız dahi olsa gerçekten inanılmaz keyif alıyorsunuz. Oyuncular arasındaki iletişim de oldukça başarılı sağlanmış. Tabi arkadaşlarınızın olmaması sizi oyununuzun oldukça uzun sürebilen matchmaking sistemi ile de baş başa bırakıyor. Ancak oyuna girdikten sonra hiçbir şekilde lag veya kopma yaşamıyorsunuz. Oyun oldukça akıcı ve sorunsuz çalışıyor.

Fiyat/içerik kıyaslaması yaptığınız zaman oyun modlarının az olması ve bir hikâye modunun bulunmaması oyunun içeriği ile ilgili sizi şüpheye düşürmesin. Yüksek prodüksiyon kalitesi, uçsuz bucaksız Haritaları ve birbirinden farklı karakterleri ile oldukça dolu bir oyun Evolve. Tüm karakterleri ve haritaları denemek bile oldukça zamanınızı alacaktır. Ancak, kendisini en çok arkadaşlarınızla beraber oynadığınızda gösteren bir oyun için fiyatı biraz abartılı. 60$ etiketine 2 tane oyun alabiliyor veya bir arkadaşınızı oyuna dahil edebiliyor olsaydınız bu sistem epey mantıklı olurdu. Ayrıca konsol oyuncuları için oyunun kutusunun içinde 1 aylık PSN Plus veya Xbox Live üyeliği de bulunmuyor. Bu da online olarak oynayacağınız bir oyun için başlangıç olarak ekstra bir ücret vermeniz gerektiği anlamına geliyor. 
 

Cevap bulunamadı.