alexa
Evolve
Evolve, Co-op tarzı fps oynanışa sahip bir gerilim oyunudur. Evolve satın alma işleminizden sonra pc steam cd key olarak teslim edilmektedir.
239
İnceleme 2 - Klasik senaryo, farklı son
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:23

Canavarlarn farkl saldrlar bulunuyor Evolve canavar insan tim evrim zellik deiim oyunCanavarların farklı saldırıları bulunuyor

Oyunun senaryo kısmı aslında biraz "sığ." İnsanoğlunun giderek genişleyen uzay macerası sonucunda, geniş evrende bulduğu farklı dünyalarda koloni kurması ve bunu yaparken karşılaştığı yaratıkların bir özeti Evolve.

Tabi kaynak arama hırsı hiçbir zaman azalmayan insanoğlu, en nihayetinde Evolve'un geçtiği Shear isimli gezegeni gözüne kestiriyor. Burada bulunan vahşi yaşam ve barındırdığı farklı kaynaklar dikkatlerini çekiyor. Çok geçmeden bu yeni gezegende yalnız olmadığını anlayan insanlar, topraklarının alınmasını pek de istemeyen canavarlarla karşı karşıya geliyorlar. İşte tam burada Evolve başlıyor.

Oyun içerisinde, tıpkı senaryoda olduğu gibi iki taraf bulunuyor. Bunlardan birisi cavanar tarafı, diğeri de insan tarafı. Amaç... Amaç çok belli değil mi? Canavarı kontrol edenler insanları, insanlar da canavarı ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Fakat işler pratikte hiç de bu kadar kolay olmuyor.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.