alexa
Evolve
Evolve, Co-op tarzı fps oynanışa sahip bir gerilim oyunudur. Evolve satın alma işleminizden sonra pc steam cd key olarak teslim edilmektedir.
224
İnceleme 3 - Evrim bu oyunun fıtratında var
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:25

Her evrim canavarlar daha da glendiriyor Evolve canavar insan tim evrim zellik deiim oyunHer evrim, canavarları daha da güçlendiriyor

Evolve'un temelinde hayatta kalmak için öldürme teması yer alıyor. Her iki taraf da en üst seviyede dikkate sahip olmalı zira tek yanlış harekette ölümla burun buruna kalmak işten bile değil.

Önce canavar kısmından başlayalım; zira bize göre bu oyunu esas özel kılan canavarlar üzerine kurulan mekanik alt yapı. Oyunda Goliath, Kraken, Wraith ve Behemoth olmak üzere seçilmeyi bekleyen dört farklı canavar bulunuyor. İçerisinde bulunduğumuz çevrede düzenli olarak özel timler tarafından aranıyoruz ve oyunun başında herhangi bir evrim geçirmediğimiz için bir hayli güçsüzüz.

Evrim geçirmek için etrafta bulunan hayvanları yememiz gerekiyor. Yenen her hayvan belirli oranda zırh veriyor ve toplam zırhı gösteren bar tamamlandığında, ilk evrimi geçirebiliyoruz. Evrim hem canavarların görünüşünde, hem de özelliklerinde büyük değişiklikler getiriyor. Oyunun henüz başında deneyim edilebilen tek canavar olan Goliath, ilk evriminde Fire Breath, Rock Throw, Charge Attack ve Leap Attack'tan birisini seçerek yoluna devam ediyor. Özelliklerinden de anlaşılacağı üzere kendisi yakın savaşı seven bir canavar ve her özelliği ona farklı bir güç katıyor.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.