alexa
F1 2014
F1 2014 tamami ile orijinal Formula 1 organizasyonun lisansli kopyasi olarak hazirlandigindan pistlerin santimi santimine uzunluk ve detaylarinin yani sira ayni zamanda araçlarin ve takimlarin da gerçekçilik açisindan herhangi bir problemi bulunmamakta. F1 2014 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
196
BİRAZ BİLGİ
eray ö.
19 Şubat 2015 12:40
Yarış oyunları özellikle konsolda oldukça büyük bir kitleye hitap eden oyun türlerinden bir tanesidir. Özellikle Gran Turismo, Need for Speed, Forza vb. gibi oyunlar yarış oyunları listesinin en başlarında gelir. Son zamanlarda, Driveclub ve Forza Horizon 2 konsollar üzerinde adını oldukça duyurmayı başarmış olan iki yapım halini aldı. Bunların dışında kısa bir süre önce ertelenen Project CARS ve Ubisoft'un yarış oyunu denemesi olarak görülen The Crew yakın bir zaman sonra piyasadaki yerini alacak. 

Codemasters tarafından geliştirilen ve son bir kaç senedir oldukça geri planda kalıp, beklediği ilgiyi bir türlü yakalayamayan Formula 1, bu sene de F1 2014 adlı oyunuyla karşımıza çıktı. Daha önceki senelerde yaşadığı sıkıntılı durumları atlatmayı hedefleyen firma, bakalım yeni oyunuyla birlikte bunu başarabilecek mi?
Cevap bulunamadı.