alexa
F1 2014
F1 2014 tamami ile orijinal Formula 1 organizasyonun lisansli kopyasi olarak hazirlandigindan pistlerin santimi santimine uzunluk ve detaylarinin yani sira ayni zamanda araçlarin ve takimlarin da gerçekçilik açisindan herhangi bir problemi bulunmamakta. F1 2014 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
142
Seyirciler bir garip mi duruyor?
eray ö.
19 Şubat 2015 12:53
Yazının başından beri konunun gelmesinden korktuğum yere gelmiş bulunuyoruz. Görsellik, atmosfer ve sesler… Öncelikle şunu söylemek istiyorum, görsellik olarak F1 2014 ile 2013 arasında büyük bir fark beklemeyin. Yapım piyasadaki diğer yarış oyunlarıyla karşılaştırıldığı zaman, bu yapımların çok gerisinde kalıyor. Sanki iki üç sene öncesinin yarış oyununu oynuyormuşsunuz gibi bir hisse kapılmanız olası bir durum. Araçların dış ve iç tasarımları oldukça kaliteli görünüyor. Araç ve kokpit modellemeleri her ne kadar güzel olsa da aynı şeyi çevre, seyirciler ve gökyüzü için söylemek imkansız.

Durum bu olunca seslerden başka oyun atmosferine katkısı olabilecek bir şey kalmıyor elbette. Sesler genel olarak iyi (zaten bir F1 oyununda nasıl farklı sesler olabilir ki?), araçların sesleri size her ne kadar güzel gelse de oynanış ve görsellik bunu geri plana iteliyor adeta.
Cevap bulunamadı.