alexa
F1 2014
F1 2014 tamami ile orijinal Formula 1 organizasyonun lisansli kopyasi olarak hazirlandigindan pistlerin santimi santimine uzunluk ve detaylarinin yani sira ayni zamanda araçlarin ve takimlarin da gerçekçilik açisindan herhangi bir problemi bulunmamakta. F1 2014 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
532
Kariyer Modu !
Ekin G.
4 Mart 2015 16:15
F1 2014'e daha ilk girdiğimde öyle ahım şahım bir ara menü ile karşılaşmadım. Pilotun adını, kaskını, ülkesini seçtikten sonra, menüye çok fazla takılmadan her yarış oyununda yaptığım gibi hızlıca kontrolleri vs. test etmek adına kendimi zamana karşı deneyeceğim bir yarışa attım. Yarış başlamadan önce sizden, hava koşulları ve pist durumunu hesaba katarak ufak tefek araç değişiklikleri yapmanız isteniliyor. Bu ayarlamaları, ıslak veya kuru zemine uygun olarak seçebileceğiniz gibi dengeli bir şekilde, hiç ellemeden de bırakabiliyorsunuz. Yine aynı ekranda yarışacağınız pisti de detaylı bir şekilde inceleme şansı sunuluyor.

Bu sahnelerin hemen ardından artık yarışa hazır duruma geliyorsunuz. Burada hemen dikkatimi çeken diğer bir problem, araç kontrolleri oluyor. Burada dikkat etmeniz gereken bir husus var. Oyun kontrolleri, standart ayarlarda tamamen yapay zekanın kontrolünde oluyor. Bu nedenle ayarları kendinize çevirmediğiniz müddetçe sanki oynayan siz değilmişsiniz gibi hissedebilirsiniz.
Sergen B.
9 Mart 2015 09:05
Kariyer Modu Harika Keşke Maç Sonu Röportajlarda Yapabilsek