alexa
Far Cry 3
FPS türünde büyük başarı yakaladığı Far Cry serisinin üçüncü oyunu ile takipçilerine merhaba demiş durumda. Far Cry 3, 2012 yılının Kasım ayında sunulmuş olmasına rağmen halen yoğun satış rakamlarına ulaşabilen ve kişilerin tek veya çok oyunculu fark etmeksizin aktif biçimde kullanmakta olduğu yapımlar arasında gösteriliyor. Far Cry 3 Cd Key 'i aldiktan sonra UPlay üzerinden aktif edebilirsiniz ve aldiginiz Far Cry 3 Cd Key ile aktif ettiginiz oyununuzu indirebilirsiniz.
263
Devasa Bir Cennet
eray ö.
31 Ocak 2015 17:44

Gerçekten çok geniş bir coğrafya üzerinde yer bulan oyun, açık dünya şeklinde tasarlanmış ve haritanın istediğimiz yerine gidebilmemize imkan tanımakta. Birşeyleri keşfetmek o kadar eğlenceli ki; ana görevleri yapmadan bile sadece haritayı dolaşarak saatlerinizi harcayabiliyorsunuz.

Mesela bu videoda olduğu gibi yeraltı sularıyla beslenen bir mağara gölüne bir uçurum kenarından koşarak balıklama atlayabilirsiniz:

Dünyayı keşfederken oyunun teknolojik özelliklerine de şahit olacaksınız. Oyunun grafikleri de diğer öğeleri gibi gayet iyi ve bize oyun dünyasını çok iyi yansıtıyor. Deniz, doğa, karakterler, ağaçlar gibi öğeler gayet güzel görünüyor.

Sesler de oyunun atmosferini desteklemede gayet yeterli. Doğal sesler, diyaloglar, aksiyon içerisindeki silah sesleri olması gerektiği gibi. Fakat Oyun atmosferini zedeleyen tek bir özelliğe şahit oldum; o da yabani hayvanların haddinden fazla ayak altında olması. İnsanlar arasında sekerek dolaşan bir ceylan ister istemez oyun atmosferini baltalıyor.

Gökhan Ç.
17 Haziran 2016 23:05

Oldukça büyük bir haritası var. Araba sürmek bile çok zevkli oyunda. Öneririm şahsen bu oyunu.