alexa
Far Cry 3
FPS türünde büyük başarı yakaladığı Far Cry serisinin üçüncü oyunu ile takipçilerine merhaba demiş durumda. Far Cry 3, 2012 yılının Kasım ayında sunulmuş olmasına rağmen halen yoğun satış rakamlarına ulaşabilen ve kişilerin tek veya çok oyunculu fark etmeksizin aktif biçimde kullanmakta olduğu yapımlar arasında gösteriliyor. Far Cry 3 Cd Key 'i aldiktan sonra UPlay üzerinden aktif edebilirsiniz ve aldiginiz Far Cry 3 Cd Key ile aktif ettiginiz oyununuzu indirebilirsiniz.
192
FAR CRY 3 TAM ÇÖZÜM BÖLÜM 1
Ali Can Y.
31 Aralık 2014 16:52
Eğitim

Bölüm'e başladığımızda karşımızdaki tünelden gidiyoruz. Burda yapmanız gereken sadece yolu takip etmek zaten yol karışık değil. Tünel patladıktan sonra kapıyı açan araya demo film giriyor, demoyu geçtikten sonra kasanın üstünden silahımızı alıyoruz. 

Yandaki rafta cephane var, ve biraz ilerde bir el bombası var bunları aldıktan sonra tam karşınızda ki kutuların arasında bir kapı var ordan gidin tabi yandaki armor'u almayı unutmayın. Kapıyı açtıktan sonra, burda dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var oyunda stealth özelliği var yani action'un yanı sıra gizli gizli gitmenin yararı var ve oyunda sol alt köşede radarın yanlarında iki adet çubuk var onlar sizi taki eden olup olmadığını gösteriyor. Yani eğer o çubuklar kırmızı ise yani tam dolu ise sizi takip veya ateş eden biri olduğu. Eğer boş ise rahat olun demek. Hmm nerde kaldık heh. Ordaki insanları öldürüp cephanelerini aldıktan sonra kıyıda 2. evin içinde bir colt ve bir mezbahanenin içinde de bir bıçak var. Almanızda fayda var. Burayı bitirdikten sonra, dağdan taraftaki patikayı izleyin sizi tepedeki eve götürecek. Evin içinde bir dürbün var onu alın. Sonra "B" tuşu ile türbünü açın tekerlek ile yakınlaştırın ve uzaklaştırabilirsiniz. İlerde kim var kim yok bakın ve ona göre hareket edin. Orda ki adamları öldürdükten sonra buggy'yi alın ve yoldan devam edin. Kıyıya geldiğinizde hem sağ tarafta bir hummer olacak onun içindekileri haklayın ve ilerleyin ilerde bir ev var ve evin yanında da birkaç insan var. Onlarıda öldürün ve evin içindeki colt mermisi ve health paketini alın. Sonra domuz ahırının hemen arkasındaki yoldan devam edin. Her zaman olduğu gibi yolun üstünde de bir kaç kişi var onlarıda halledin ve kumsala doğru ilerleyin kumsala çıkmadan önce dikkatli olun denizdeki tekne, buggy, hummer ve denizin yanındaki dağın tepesinde bir minigun yuvası var oralara dikkat edin. Burda ki kişileride hallettikten sonra, sonra çalılıkarın arasından devam edin taki gemiye gelene kadar. Gemin'in ön tarafında ki yarıktan içeri girin. Ve ilk bölümü bitiriyoruz.

DEVAMI 2.BÖLÜMDE.
Cevap bulunamadı.