alexa
Far Cry 3
FPS türünde büyük başarı yakaladığı Far Cry serisinin üçüncü oyunu ile takipçilerine merhaba demiş durumda. Far Cry 3, 2012 yılının Kasım ayında sunulmuş olmasına rağmen halen yoğun satış rakamlarına ulaşabilen ve kişilerin tek veya çok oyunculu fark etmeksizin aktif biçimde kullanmakta olduğu yapımlar arasında gösteriliyor. Far Cry 3 Cd Key 'i aldiktan sonra UPlay üzerinden aktif edebilirsiniz ve aldiginiz Far Cry 3 Cd Key ile aktif ettiginiz oyununuzu indirebilirsiniz.
221
FAR CRY 3 TAM ÇÖZÜM BÖLÜM 14
Ali Can Y.
31 Aralık 2014 18:40
Bot

Bölüm'e bot'ta başlıyoruz botla ilerdeki ufak iskeleye gidin ordaki adamları öldürün. Ordaki çadırın içine girin 3 adet C4 var onları alın. Bot'a binin ve sol taraftan devam edin karşıki adaya geçin ve o biraz büyük olan limanda durun. Ama bildiğiniz gibi bu kolay olmayacak yani 3 tane bot bide bol bol insanlar var. Neyse siz yaparsınız ben sizi biliyom. Sol taraftaki patikadan devam edin. Az ileride bir kule var onun altında C4 bırakacağınız bir yer var oraya yerleştirin C4'ü ve kaçın. Kule yok olduktan sonra ardanızdaki yolda aşağı sahile doğru inin orda bot var onu alın ve karşıdaki kuleye gidin. Bunun için sadece ilerideki sol taraftaki yoldan yukarı çıkın ve asma köprülerden geçin ama dikkat edin çünki askerler asma köprüleri kırabiliyor. İlerideki kuleye C4'üde yerleştirdikten. Şimdi size burda karşı tarafa geçmenin 2 eğlenceli yolunu söyleyecem 1.si ister asma köprü'den çıkarken sol tarafta bir planör var onu alın ve karşıki adaya uçun. 2.si isterseniz merdivenlerden aşağı inin ve iskeledeki kayığın arkasındaki sal'a hummer'ınızı koyun ve öyle karşıya geçin tercih sizin ama belirteyim eğer planör ile giderseni indiğinizde bayağı bir yol yürümek zorunda kalırsınız 2. yolu tercih ederseniz aşağıdaki 3 kayığın gazabıan uğraya bilirsiniz. Çünki arkasında sal varken kayık çook zor kontrol ediliyor. Ben mi? Ben 2. seçeneği seçiyorum yürümeye gücüm yok zaten 12 saattir yürüyorum araç varken yürümek niye? Neyse çenem açıldı gene işte bir yolu seçin ve karşıki adaya geçin. Ama bende tavsiye 2. yol daha iyi çünki ben o yoldan gidecem ve sizede o yolu anlatacam ha bu anlatacağımı yürüyerekte yaparsınız ama araç burda biraz şart onun için. Neyse karşıya geçin iskeleni sağ tarafındaki yoldan devam edin. Karargâha vardığınızda ilerideki hummer'in olduğu yoldan son kuleye çıkın. C4'ü yerleştirin ve geldiğiniz yoldan geri dönerken sol tarafa giden farklı bir yol var ordan devam edin. Yol bir yerde ikiye ayrılıyor siz yukarı çıkın en üstte bir planör var ona binin ve yük gemisinin üstüne inin. Medivenlerden kamaraya çıkın ordaki odanın içinde adam var onu öldürün ve masanın üstündeki C4'ü alın sonra geminin arkasına yerleştirin. Sonra diyer kamaraya çıkıtığınız merdivenin diyer tarafında kamaranın üstüne çıkın buraya su bulaşmıyor ama unutmayın C4'ü alıdığınız odada bazuka var onu mutlaka alın. Gemi battıktan sonra bir boss olarak helikopter geliyor onu bazukayla idareli bir şekilde vurun ve bölümü bitirin.

DEVAMI 15.BÖLÜMDE.
Cevap bulunamadı.