alexa
Far Cry 3
FPS türünde büyük başarı yakaladığı Far Cry serisinin üçüncü oyunu ile takipçilerine merhaba demiş durumda. Far Cry 3, 2012 yılının Kasım ayında sunulmuş olmasına rağmen halen yoğun satış rakamlarına ulaşabilen ve kişilerin tek veya çok oyunculu fark etmeksizin aktif biçimde kullanmakta olduğu yapımlar arasında gösteriliyor. Far Cry 3 Cd Key 'i aldiktan sonra UPlay üzerinden aktif edebilirsiniz ve aldiginiz Far Cry 3 Cd Key ile aktif ettiginiz oyununuzu indirebilirsiniz.
192
FAR CRY 3 TAM ÇÖZÜM BÖLÜM 7
Ali Can Y.
31 Aralık 2014 17:05
Kömürlük

Bölüm başladığınızda karşınızdaki kapıdan geçin. Dümdüz ilerleyin sol taraftaki cephaneliği alın ve arkanızdaki asansörden devam edin. Asansörden çıkın karşınıda 3 insan var onları öldürün ve merdivenden yukarı çıkın ve kapıdan girin sonra sağ tarataki kapıdan devam edin. Merdivenlerden aşağı inin orda 3 kişi var onları vurun sonra yoldan devam edin. Kapıdan içeri girin. Merdivenlerden aşağı inin en aşağıda 2 tane canavar var onları vurun ve odaya girin ve tam ilerideki merdivenlerden aşağı inin. Sol taraftan gidin ve orada bir kapı olacak. Oradan girin. Sol taraftaki kapıdan geçin ve oradaki adamları vurun kapıdan geçin 2 canavar var onları öldürün. Ordaki gazdan korkmayın devam edin ve öteki kapıya gidin. Ordan çıkın ve sağ tarafraki kapıdan tekrar girin. Biliyorum sizede gına geldi ama birkez daha kapıdan geçin ve lütfen bana kızmayın oyun öyle tam karşıdaki kapıdan birkez daha geçin. Ben bu oyunu kapatıyorum çünki birkez daha kapıdan geçecez ve gene birkez daha kapıdan geçecez. Sağ tarafa dönecez ve yine kapıdan geçiyoruz. Labirent daha iyidir sanırım, baksanıza bu kapı derdine. Ordaki minigun'ı alın ve oradaki kişileri vurun ve arkadnızdaki kapıdan geçin. 2 kez daha kapıdan geçtikten sonra merdivenlerdeki gereksizleri vurun ve sizde o merdivenden aşağı inin. Merdivenlerden aşağı indiğinizde arkanızda bir kapı var ordan devam edin. Karşınızdaki kapıdan bir kez daha geçin karşınıza 4 adam çıkacak onlarıda vurun ve odadan devam edin karşınıza bir kapı çıkacak her zaman olduğu gibi o kapıdan geçin. 12m ileride (gene ölçtüm) bir kapı var oradanda geçin bakim. Karşınıza 5 adam çıkacak onları vurun ve ordaki canavarların üstünde isteğe göre fantazi deneyin ve kapıdan geçin ordaki engin geniş kapıdan. Sonra yukarda bir kontenır var onun zincirlerini kopartın o kontenır'da 2 adamın kafasının üstüne düşün (Sadece fantazi) eğer uğraşmak istemezseniz direk öldürün. Sonra oralardan canavarlar çıkacak onlarıda vurun ve yukarıdan devam edin. Kapıdan geçin ve gidin. Yukarı doğru giden patikadan gidin ve helikopterin yanıda gidin ve çok acayip bir şekilde oyunu mutlu (Nasıl oluyorsa?) sonra bitirin. Ben bu bölümde kapılardan nefret ettim sizi bilmem. 

DEVAMI 8.BÖLÜMDE.
Cevap bulunamadı.