alexa
Far Cry 3
FPS türünde büyük başarı yakaladığı Far Cry serisinin üçüncü oyunu ile takipçilerine merhaba demiş durumda. Far Cry 3, 2012 yılının Kasım ayında sunulmuş olmasına rağmen halen yoğun satış rakamlarına ulaşabilen ve kişilerin tek veya çok oyunculu fark etmeksizin aktif biçimde kullanmakta olduğu yapımlar arasında gösteriliyor. Far Cry 3 Cd Key 'i aldiktan sonra UPlay üzerinden aktif edebilirsiniz ve aldiginiz Far Cry 3 Cd Key ile aktif ettiginiz oyununuzu indirebilirsiniz.
159
FAR CRY 3 TROPHY REHBERİ BÖLÜM 2
Ali Can Y.
1 Ocak 2015 12:49
Başlamadan Önce... 

- Oyunda 3 adet zorluk seviyesi var ancak zorluk seviyesi ile ilgili bir Trophy yok. Bu yüzden istediğiniz zorluk seviyesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. (Oyun sırasında zorluk seviyesini değiştirebilirsiniz.) 
- Oyunu bitirmeden tüm kampları ele geçirmeyin. Eğer ele geçirirseniz bazı Trophyler için gerekli olan şeyleri yapamazsınız. 
- Silahları almak için para vermek zorunda değilsiniz. Radyo kulelerini ele geçirerek bir çok silaha bedava sahip olabilirsiniz. İlerde hangi silahların kaç radyo kulesi açıldıktan sonra geleceğini yazacağım. 
- Kesinlikle ama kesinlikle görevlere başlamadan önce bol bol avcılık yapın. Ekstra silah, cüzdan, cephane vs. için avcılık çok önemli. Detaylarını ileride yazacağım. 
- Kameranızı bol bol kullanın, düşmanları işaretleyin. Ayrıca bazı kamplardaki kafeslerde vahşi hayvanlar olabiliyor. Eğer kafesi vurursanız sizin hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan kampı ele geçirebilirsiniz. 

DEVAMI 3.BÖLÜMDE.
Cevap bulunamadı.